Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rožu laukumā pirms Ziemassvētkiem būs tirdziņš


atlikušas 250 zīmes


Rožu laukumā pirms Ziemassvētkiem būs tirdziņš

Autors: Laura Giptere, Liepājas Latviešu biedrības nama kultūras darba menedžere
Pirmdienā, 21. decembrī, 2015 | BIRKAS: gadatirgus , tirdziņš , Ziemassvētki , Rožu laukums
Izdrukāt Ziņot

Otrdien un trešdien, 22. un 23. decembrī, Liepājas Rožu laukumā norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, informē Latviešu biedrības nams.

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, visi liepājnieki tiek aicināti uz gadskārtējo Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā 22. un 23. decembrī no 10.00 līdz 16.00. Tirdziņā varēs iegādāties eglītes, atrast oriģinālas svētku dāvanas, ko palikt zem eglītes, kā arī izvēlēties skaistus dekorus, ar ko eglīti izrotāt. Lai sarūpētu bagātīgu un gardu svētku mielastu, tiks piedāvāti arī dažnedažādi vietējie pārtikas produkti.

Pati Liepājas sirds – Rožu laukums dažas dienas pirms svētkiem būs īstā vieta, kur sajust pirmssvētku rosību. Tirgotāji būs ieradušies no visas Kurzemes, kā arī Rīgas un pat Alūksnes.

Par tirdziņa organizēšanu rūpējas biedrība “ETNO Liepāja”. No gardumiem tirdziņā būs pieejamas piparkūkas, mājas kūkas un citi saldumi. Šoreiz būs iespēja iegādāties gan Saldus, gan arī Skrīveru “gotiņu”. Būs medus, kā arī sukādes un sīrupi no dabīgajām Latvijas ogām un augļiem.

No sātīgākiem ēdieniem tirgotāji piedāvās zirņus, mājas sierus, kūpinātas zivis, cūkas šņukuru, mājas desas un citus gaļas produktus. Būs arī dabīgās garšvielas, ar kurām svētku mielastu padarīt vēl baudāmāku. Šajā reizē mājas vīni būs īpaši plašā piedāvājumā – no Aizputes, Kuldīgas un Talsu vīna darītavām. Savukārt, karstvīnu varēs gan baudīt uz vietas, gan arī iegādāties līdzi ņemšanai.

Tirdziņš neizpaliks bez amatnieku izstrādājumiem, kas noderēs par jaukām dāvanām, ar ko iepriecināt savus mīļos. Amatnieku darinājumi būs piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Tirdziņā varēs atrast rotas, mākslas darbus, izšūtus dvielīšus ar personificētiem uzrakstiem, izstrādājumus ar tautiskajiem rakstiem, kā arī daudz ko citu.

Kā zināms, tad eglei Ziemassvētkos ir īpaša nozīme, tāpēc šis tirdziņš bez egles nav iedomājams. Tie, kuri šo Ziemassvētku koku vēl nebūs sagādājuši varēs izvēlēties kādu no Nīcā cirstajām eglītēm.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki