Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

RSU Liepājas filiāle aicina skolēnus "pielaikot" studijas


atlikušas 250 zīmes


RSU Liepājas filiāle aicina skolēnus "pielaikot" studijas

Pirmdienā, 05. martā, 2018 | BIRKAS: RSU , lekcija , medicīna
Izdrukāt Ziņot

Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāle (RSU LF) aicina jauniešus uz atvērtām lekcijām, kas Liepājā, Riņķu ielā 24/26 sākās jau februārī, bet norisināsies vēl līdz 19. aprīlim.

Apmeklējot tās, skolēni varēs ne tikai gūt ieskatu studiju saturā, bet arī satikt studentus un mācībspēkus, uzdot tiem jautājumus, kā arī ieraudzīt studiju vidi klātienē, informē RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Elīna Harčenko.

RSU Liepājas filiāle organizē akciju "Pielaiko studijas" jau ceturto reizi. Tās mērķis ir dot skolēnam ieskatu studiju procesā, iepazīt studiju vidi, uzdot jautājumus par studijām medicīnā un veselības aprūpē. Iepriekšējos gados īpašu interesi skolēni izrādīja par praktisko manipulāciju nodarbībām, kur jauniešiem bija iespēja uz speciālām mulāžām apgūt dažādas prasmes, piemēram, netiešo sirds masāžu, elpināšanu, ķirurģisko brūču apkopi, kā arī bija iespēja apgūt dažādus brūču pārsiešanas veidus.

Šogad skolēni aicināti gan uz lekcijām (piemēram, par pacientu aprūpes plāniem, rehabilitācijas aprūpi), gan praktiskajām nodarbībām ķirurģijā un medicīniskajās manipulācijās.

Pilns lekciju un nodarbību saraksts un pieteikšanās ir pieejama RSU mājaslapā.

Savukārt piektdien, 6.aprīlī, RSU LF norisināsies tradicionālā Atvērto durvju diena, kur interesentiem būs iespēja iegūt informāciju par studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, tikties ar mācībspēkiem un studentiem, apmeklēt mūsdienīgi iekārtotas mācību telpas un iesaistīties praktisku manipulāciju veikšanā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki