Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rūķupes Rūķi aicina iesaistīties labdarības akcijā


atlikušas 250 zīmes


Rūķupes Rūķi aicina iesaistīties labdarības akcijā

Ceturtdienā, 10. novembrī, 2016 | BIRKAS: Ziemassvētki , labdarība , Rūķupe
Izdrukāt Ziņot

Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi aicina visus sagatavot savas īpašās, sirds siltuma pilnās dāvanas Lielajam Dāvanu maisam un pieteikt tās līdz 5. decembrim.

Lai pieteiktu, jāzvana 29400470 vai jāraksta uz epastu rukupesrukis@gmail.com.

Dāvanas būs iespējams nogādāt arī personiski Rūķiem Ziemupē, no 11. līdz 23. decembrim, kad atdzīvosies Rūķupes meži, un jūrmalā rosīsies Ziemassvētku vecītis ar saviem draugiem.

Nozīme nav naudas ieguldījumam, bet labajām domām, sirsnībai un vēlmei iepriecināt. Lielo Dāvanu maisu Rūķi labprāt piepildītu ar mājās gatavotiem ievārījumiem un citiem dārza labumiem, rīsiem, miltiem vai citiem virtuvē (un vēderā) noderīgiem pārtikas produktiem, kā arī siltiem rokdarbiem, našķiem. Pamazām izzinot dāvanu saņēmēju vajadzības, esam noskaidrojuši, ka daudzās mājās priecātos par gultas veļu, dvieļiem, apaviem (īpaši bērniem, tie augot kā sēnes pēc lietus), apģērbu ziemai, interesantām grāmatām, spēlēm, kas rosina domāt un darīt, skolas piederumiem, virtuves piederumiem (traukiem, dakšiņām, karotēm u.c.). Parūpēsimies arī par četrkājainajiem draugiem un viņu labklājību.

Pasākuma organizatori aicina nedāvināt mīkstās rotaļlietas un apdomāt, vai tas, ko Tu sagatavo otram, ir kas tāds par ko Tu pats priecātos. Rūķuprāt – palīdzēt otram nozīmē dalīties ar to labāko, kas tev ir, lai arī tas otrs justos tikpat labi kā Tu, nevis atdot vecas lietas, kuras pašam kauns vilkt.

Lai svētku sajūta raisītos ikvienā sirdī, visas šīs dāvanas ar Ziemassvētku Vecīša motivācijas brigādes gādību aizceļos pie tām Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem nav iespēju tās saņemt no saviem mīļajiem. Kā arī pie tām ģimenēm, kuras ir pelnījušas iepriecinājumu, jo drosmīgi tiek ar visu pašas galā, nesūdzas un tur godā darba tikumu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki