Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sacenšas zināšanās par Latviju un klāj svētku galdu


atlikušas 250 zīmes


Sacenšas zināšanās par Latviju un klāj svētku galdu (1)

Piektdienā, 16. novembrī, 2012 | BIRKAS: Laumiņa , bērnu un jaunatnes centrs , konkurss
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 15.novembrī, Bērnu un jaunatnes centra filiālē "Laumiņa" aizvadīts 5.klašu erudītu konkurss "Aso prātu cīņa" par tēmu "Mana Latvija".

Tajā piedalījās 12 komandas no visām Liepājas skolām un Liepājas BJC bērnu klubiņa "Pa pusei", informē sabiedrisko attiecību pārstāve Gunta Jākobsone.

Konkursa pirmajā daļā komandas sacentās zināšanās par Latviju – dabu, ģeogrāfiju, interesantiem faktiem vēsturē, kultūru, zinātni.

Konkursa otrajā daļā tapa 12 brīnišķīgi un ar izdomu klāti svētku galdi ar visu kūku Latvijas dzimšanas dienai. Biskvīta ripas kūkas izgatavošanai bija sagādājuši konkursa organizatori, bet bērni bija sarīpējuši dāžādas lietas kūkas dekorēšanai – augļus, šokolādi, dekorus, kā arī visu nepieciešamo galda klāšanai un servēšanai.

Konkurss noslēdzās ar īstu svētku mielastu – kopīgu degustēšanu un pagatavotā cienasta vērtēšanu.

Erudītu konkursā "Mana Latvija" 1. vietu ieguva Draudzīgā aicinājuma 5. vidusskolas komanda "Dzirkstelītes", 2. vietā 8. vidusskolas komanda "Piecīši no Ezerkrasta" , 3 vietu ieguva trīs komandas ar vienādu punktu skaitu - Centra sākumskolas komanda "Super piecīši", A.Puškina 2. vidusskolas komanda "Lācēni", 15. vidusskolas komanda "Īstākie latviešu gudrinieki".


Sludinājums

Čiepa
15:02 | 24/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kūka izskatās ļoti garšīga...
Mmm...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki