Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākas cikls par godu Liepājas hokeja 20 gadu jubilejai


atlikušas 250 zīmes


Sākas cikls par godu Liepājas hokeja 20 gadu jubilejai (4) Liepājas ledus hallei – 20. Ieskats tās tapšanā

Piektdienā, 26. oktobrī, 2018 | BIRKAS: hokejs , HK Liepāja , Ledus halle , jubileja
Izdrukāt Ziņot
Ledus halles celtniecība.
Ledus halles celtniecība.
FOTO: no UPB arhīva

Lai atzīmētu Liepājas hokeja 20 gadu jubileju, sestdien, 27.oktobrī, pulksten 17 Liepājas iedzīvotāji un viesi aicināti uz hokeja spēli, kur spēkiem mērosies HK "Liepāja" ar HK "Prizma".

Šī būs pirmā spēle no cikla, kas veltīts Liepājas hokeja zīmīgajai gadskārtai, informē HK "Liepāja" komunikācijas konsultante Madara Zvejniece.

Spēļu ciklā paredzēts atskatīties uz 20 gadu laikā paveikto, iezīmējot leģendārākos hokeja brīžus, notikumus un personības. Katrā spēlē paredzēti pārsteigumi hokeja līdzjutējiem, kā arī apmeklētājiem būs iespēja uzzināt aizraujošus faktus par Liepājas hokeju un vēsturiskākajiem mirkļiem. Ciklā šosezon iekļauti arī bērnu turnīri.

"Pirms vairāk nekā 20 gadiem tapa hokeja halles pamati, un 1998.gada 28.oktobrī svinīgi atklājām Liepājas ledus halli. Šo gadu laikā esam likuši svarīgus pamatus arī Latvijas hokeja attīstībai un palīdzējuši izaugt vairākiem pasaules līmeņa sportistiem, kas nes Liepājas un mūsu valsts vārdu visā pasaulē," saka Oskars Mors, HK "Liepāja" dibinātājs. "Atzīmējot apaļo jubileju ar spēļu ciklu, vēlamies sumināt esošos un bijušos pilsētas hokejistus, kā arī piesaistīt arvien jaunus spēlētājus. Liepājas hokeja treniņi ir labs atspēriena punkts jauniešu izaugsmei."

Liepājas pirmais bērnu hokeja treneris Aleksandrs Cicurskis atzīmē, ka Liepājas hokejs nākotnē varētu sist augstu vilni un piedzīvot augšupeju. "Lai nākamie 20 gadi mūsu hokejistiem ir auglīgi un veiksmīgi," saviem skolēniem novēl pieredzējušais treneris.

Pirmā Liepājas hokeja jubilejai veltītā spēle norisināsies jau šo sesdien, 27.oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra hokeja hallē, Brīvības ielā 3/7, Liepājā. Savukārt informācijai par citām cikla spēlēm un jaunumiem būs iespēja sekot līdzi hokeja kluba "Liepāja" mājas lapā hkliepaja.lv.Attēli:

Sludinājums

hokejs
16:44 | 26/10/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Vai Jūs cienītais Mora kungs maz saprotiet cik sviesta pilna ir jūsu cieņas izrādīšana Liepājas hokejam 20. Cik atceros par godu 10 gadu jubilejai bija sarīkota hokeja spēle, starp diviem spēcīgākajiem Latvijas hokeja klubiem SKLM un Rīgas Dinamo. Tas bija hokeja notikums pilsētniekiem. Neskatoties uz to, ka biļete uz šo spēli maksāja 5ls, ledus halle bija pilna līdz augšai ar skatītājiem. Tagad uz komandu kura nevar ne ko, tur klāt spēles ir par brīvu un cilvēki tā pat nenāk šo sviestu skatīties Jūs atklājat ciklu Liepājas hokejam 20. Sviests un kauns!!!

Mora k-gs
23:00 | 27/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nopērciet jaunu ledus tīrāmo mašīnu un sakārtojiet ledus saldēšanas iekārtu. Tā būtu vislabākā dāvana! nevis saaicina pilnu halli ļaužu un ar ugunsdzēšamo aparātu saldē ciet bedres ledū. Gatavās šausmas!

Melisija
00:17 | 30/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un ne vārda par tiem. kuri pacēla Liepājas hokeju lielos augstumos un ilgus gadus vadīja un atbalstīja Liepājas hokeja uzplaukumu. No kā jūs baidaties nerunājot ne vārda par viņiem- viņi visi vēl ir dzīvi! Kādus izcilus hokejistus liepājniekiem bija iespēja redzēt un iepazīties!. Vai kāds atcerās kādos pasaules līmeņa turnīros mūsu hokejisti piedalījās? Tā taču ir mūsu vēsture, gan Zaharjins, gan visi treneri un halles direktori. Mums būtu vinīem jāpateicās par to kas tika sasniegts un ko liepājnieki redzēja, gan futbola, gan hokeja!

direktors
21:28 | 31/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

20 gadu jubileja ir Liepājas ledus hallei, nevis Liepājas hokejam. Nevajadzētu jaukt šīs lietas. Liepājas hokejam jau 2005.gadā Ledus hallē atzīmējām 75 gadu jubileju kopā ar Liepājas hokeja vecmeistariem . Tā kā tagad Liepājas hokejam ir jau 88.... Ja ir kaut kādas neskaidrības, tad droši varat uzvaicāt to Liepājas hokeja vēsturniekam Valdim Līgutam, es domāju, ka viņš noteikti Jums neatteiks...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki