hokejs
16:44 | 26/10/18
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Vai Jūs cienītais Mora kungs maz saprotiet cik sviesta pilna ir jūsu cieņas izrādīšana Liepājas hokejam 20. Cik atceros par godu 10 gadu jubilejai bija sarīkota hokeja spēle, starp diviem spēcīgākajiem Latvijas hokeja klubiem SKLM un Rīgas Dinamo. Tas bija hokeja notikums pilsētniekiem. Neskatoties uz to, ka biļete uz šo spēli maksāja 5ls, ledus halle bija pilna līdz augšai ar skatītājiem. Tagad uz komandu kura nevar ne ko, tur klāt spēles ir par brīvu un cilvēki tā pat nenāk šo sviestu skatīties Jūs atklājat ciklu Liepājas hokejam 20. Sviests un kauns!!!

Mora k-gs
23:00 | 27/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nopērciet jaunu ledus tīrāmo mašīnu un sakārtojiet ledus saldēšanas iekārtu. Tā būtu vislabākā dāvana! nevis saaicina pilnu halli ļaužu un ar ugunsdzēšamo aparātu saldē ciet bedres ledū. Gatavās šausmas!

Melisija
00:17 | 30/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un ne vārda par tiem. kuri pacēla Liepājas hokeju lielos augstumos un ilgus gadus vadīja un atbalstīja Liepājas hokeja uzplaukumu. No kā jūs baidaties nerunājot ne vārda par viņiem- viņi visi vēl ir dzīvi! Kādus izcilus hokejistus liepājniekiem bija iespēja redzēt un iepazīties!. Vai kāds atcerās kādos pasaules līmeņa turnīros mūsu hokejisti piedalījās? Tā taču ir mūsu vēsture, gan Zaharjins, gan visi treneri un halles direktori. Mums būtu vinīem jāpateicās par to kas tika sasniegts un ko liepājnieki redzēja, gan futbola, gan hokeja!

direktors
21:28 | 31/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

20 gadu jubileja ir Liepājas ledus hallei, nevis Liepājas hokejam. Nevajadzētu jaukt šīs lietas. Liepājas hokejam jau 2005.gadā Ledus hallē atzīmējām 75 gadu jubileju kopā ar Liepājas hokeja vecmeistariem . Tā kā tagad Liepājas hokejam ir jau 88.... Ja ir kaut kādas neskaidrības, tad droši varat uzvaicāt to Liepājas hokeja vēsturniekam Valdim Līgutam, es domāju, ka viņš noteikti Jums neatteiks...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki