Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sāksies erudīcijas turnīrs "Liepājas Prāta spēles"


atlikušas 250 zīmes


Sāksies erudīcijas turnīrs "Liepājas Prāta spēles" (1)

Otrdienā, 10. jūlijā, 2018 | BIRKAS: Kursas putni
Izdrukāt Ziņot

Šo ceturtdien, 12.jūlijā, pulksten 19.30 kultūrvietā "Kursas putnos" tiks uzsākts jauns izaicinājums prāta spēļu mīļotājiem – "Liepājas Prāta spēles".

Šī būs pirmā kārta, kas iesāks prāta spēļu vasaras turnīru un vēlāk turpināsies visa gada garumā – vasaras, rudens, ziemas un pavasara turnīros.

Prāta spēles ir erudīcijas konkurss, kurā dalībniekiem komandās pa četriem cilvēkiem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas visdažādākajās jomās. Katrā kārtā dalībniekiem būs dotas 8 tēmas, kurās būs jāatbild uz jautājumiem, jārisina dažādi interaktīvi uzdevumi un jāspēj sevi pierādīt secinājumu kārtā. Kārtu no kārtas tēmas atšķirsies, un katras sezonas noslēgumā tiks kronēti spicākie prāti. Lielākais izaicinājums - kļūt par visu sezonu čempionu.

Lai piedalītos Liepājas prāta spēlēs, jums jāizveido četru cilvēku komanda, kurā vienlīdz pārstāvēti abu dzimumu dalībnieki, un jāaizpilda pieteikums – ej.uz/liepajasprataspeles, kurā jānorāda komandas nosaukums un tās kapteinis. Laipni lūgts piedalīties ikviens, kurš vēlas pārbaudīt savu erudīciju, atjautību, intuīciju un veiksmi. Gaidīsim arī Tavu komandu, kura varēs uzsākt cīņu par prestižo Liepājas Prāta Spēļu čempiona titulu.

Liepājas prāta spēles notiks "Kursas Putnos", Kuģinieku ielā 5, un vasaras turnīra četras kārtas paredzētas šādos datumos: 12.jūlijā; 2.augustā, 23.augustā un noslēguma kārta 6.septembrī.

Vairāk informācijas https://www.facebook.com/kursasputni/.


Sludinājums

bertina
14:49 | 20/07/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

aizdevuma piedavajums 5000 eiro 150,00000000 eiro e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com
whatsapp numurs: 22997311746
Paldies

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki