Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sesks bīstas par jaunās valdības atbalstu Liepājas projektiem


atlikušas 250 zīmes


Sesks bīstas par jaunās valdības atbalstu Liepājas projektiem (15)

Ceturtdienā, 11. oktobrī, 2018 | BIRKAS: vēlēšanas , Saeima , Uldis Sesks , ZZS , Saskaņa , Valērijs Agešins
Izdrukāt Ziņot
Uldis Sesks Tenisa halles būvniecības svētkos.
Uldis Sesks Tenisa halles būvniecības svētkos.
FOTO: Modris Helds

Jau valdības procesa veidošanā vērojamas atšķirīgas pozīcijas un, skatoties uz nākamajiem četriem gadiem no Liepājas viedokļa, pārāk lielam optimismam nav pamata, secina Uldis Sesks.

Šādu viedokli ceturtdien intervijā "Rietumu radio" paudis Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija").

Lūgts komentēt 13.Saeimas vēlēšanu rezultātus, Sesks pauda viedokli, ka priekš liepājniekiem sliktākā ziņa ir tā, ka no Liepājas ievēlēts maz deputātu. "Liepājnieki liepājniekus ir sodījuši," sacīja pilsētas mērs, norādot, ka Liepāju parlamentā pārstāvēs vien Valērijs Agešins ("Saskaņa"), kura pārstāvētā partija, viņaprāt, paliks opozīcijā.

"Iedzīvotāji gribējuši pārmaiņas, bet nav skaidri saprotams kādas, jo liepājnieku paustais viedoklis vēlēšanās ir ļoti sadrumstalots," teica Sesks, piebilstot, ka nospiedošs pārsvars balsu atdots par partijām, kurās nav liepājnieki un tas, pēc Seska domām, varētu bremzēt liepājniekiem būtisku attīstības projektu virzību.

Viņš pauda, ka projekti, kā LOC vieglatlētikas manēža, Tennisa halle, lidostas attīstīšana vai autoceļu sakārtošana nav iespējama bez parlamenta atbalsta. "Sākām jaunās futbola manēžas projektēšanu un nezinu, vai šis projekts virzīsies tik strauji uz priekšu, kā liepājnieki to sagaida," norādīja Sesks, uzsverot, ka bez valsts finansējuma un atbalsta projektu īstenot nevar.

Viņš skaidroja, ka pārmaiņas tiek gaidītas, taču "jāsaprot, ka tik sadrumstalotā valdībā, kur koalīciju veidos piecas vai sešas partijas, solījumi ir tik radikāli atšķirīgi, ka viņus realizēt būs ļoti grūti, jo grūti būs rast kompromisu par prioritātēm," prognozēja Sesks, piebilstot, ka jau valdības procesa veidošanā vērojamas atšķirīgas pozīcijas un, skatoties uz nākamajiem četriem gadiem no Liepājas viedokļa, pārāk lielam optimismam neesot pamata.

Sesks piekrita Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") paustajam viedoklim, ka, ja pēc piedzīvotās sakāves 13.Saeimas vēlēšanās politiskā partija Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) nespēs atjaunoties, tad šīs tai bija pēdējās parlamenta vēlēšanas.

Sesks uzskata, ka Māra Kučinska (ZZS) valdība paveikusi lielu darbu, bet nav pietiekoši skaidrojuši attiecīgo reformu lietderību un rezultātus. "Nereti ir tā, ja valdība pieņem kādu lēmumu, tā būtību skaidro kāds no medijiem un mēdz izpalikt kāda sadaļa par visa projekta jēgu. Tas ir ieviesis neizpratni un neuzticēšanos konkrētajam politiskajam spēkam," sacīja Sesks, piebilstot, ka politika mainās visā pasaulē un tai jāmainās arī Latvijā un "vairāk ir jāmāk pamatot un izskaidrot savas rīcības motīvus."


Sludinājums

Roga Kalnišķis
13:05 | 11/10/18
ZIŅOT
(-23)
(6)
+

Strīķe atnāks baltā palagā ar izkapti un nogriezīs pilsētai visu ko var nogriest un tad atnāks kaimiņš un pakakās uz pie domes galvenām durvīm un paģērēs vēl tualetes papīru. Vot tāda ir nākotne.

``Jaunliepāj-ai``
12:35 | 13/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tās drukas kļūdas nemaz nav mazāk vainīgas. Ja no peļņas iznāk penis - veltīgi cilvēks centies ko pateikt. Var vairs vienīgi pazirgoties. Un vai vispār ir jēga ko censties pateikt - neviens, izskatās, ne uz ko citu nav spējīgs kā ``lēk(ā)t pa vecam``. Konkrēts piemērs: cilvēkam ļaudis gadiem ilgi prasa - būvējiet, lai ir darbs, lai ir kur dzīvot, bet cilvēkam prātā doma viena - manēžas, halles, stāvvietas un ``kā ``vairāk mācēt pamatot`` to manēžu ``nepieciešamību`` vairāk par ražotnēm un dzīvojamiem fondiem.

Jaunliepāja
21:34 | 11/10/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Jūlijai ! Vispār vārds ,,sabāst'' jāraksta caur z ! Sabāzt,ja kas! Tā vairs nav elementāra drukas kļūda ,bet liecina par izglītības līmeni!

to Jūlija
15:06 | 11/10/18
ZIŅOT
(-4)
(18)
+

Parasti blēži domā, ka visi citi arī ir blēži, jo uz dzīvi skatās caur savu dzīves izpratnes un sapratnes prizmu.

Jūlija
13:33 | 11/10/18
ZIŅOT
(-5)
(27)
+

Kaut nu tā Strīķe atnāktu un visus pilsētas pārvades blēžus cietumā sabāstu!

Jeblonskis
16:21 | 11/10/18
ZIŅOT
(-1)
(18)
+

Kretīniskajam zaglēnam bail ka nevarēs vairs izzagt budžeta naudu. Ļoti labi!

Guga
18:39 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Lembergs iestāsies par tiesiskumu un zzs atkal būs zirgā

dcv
19:25 | 11/10/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Sesks uztraucies par sev atrauto peņu

kas
20:02 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

tad atrāva to peni

Atkatu Aldis
19:55 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Uldis laikam noraizējies, ka turpmāk "'istie"liepājnieki vairs nepapildinās Latvijas miljonāru sarakstu?

Liene
20:11 | 11/10/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

nu diez vai attīstībā ir manēžās un kortos,būtu labā ražošanu attīstījuši un tās jaunās darba vietas ko pirms vēlēšanām solija.

JKY
04:40 | 12/10/18
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

tuta
10:27 | 15/10/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Aber, zinot, ka pēc 6.oktobra nekas labs nav gaidāms, vienalga rāva augšā pamatus kādus vien var uzspēt, lai pēc tam gaustos, ka nekas neiet uz priekšu.

!
18:08 | 15/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

TŪTĒ NU ,būs jāmācās dzīvot bez naudas.

Nauda
16:28 | 16/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jā, ko gribējām, to dabūjām....
Būs vismaz citādāk.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki