Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sestdien, 4.oktobrī, sveicam Modras, Frančus un Dmitrijus!


atlikušas 250 zīmes


Sestdien, 4.oktobrī, sveicam Modras, Frančus un Dmitrijus!

Autors: Ieva Kaija Ozola
Sestdien, 04. oktobrī, 2014 | BIRKAS: vārdadiena , dzimšanas diena , zvanu ansamblis , mūzika , Kristaps Karps
Izdrukāt Ziņot

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 473 Dmitriji, 12 Modras un 11 Franči. Dzimšanas dienā sveicam mūziķi Kristapu Karpu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu mūziķis no Liepājas bet tagad jau piekto gadu dzīvoju Rīgā. Mana ikdiena, pārsvarā, sastāv no mēģinājumiem un koncertiem ar dažādām grupām un manis paša Rīgas zvanu ansambli "Primus".

Kas jūs aizrauj un iepriecina?
Vislielāko prieku man sagādā, koncertēšana, piedalīšanās dažādos projektos un protams panākumi tajā visā. Paralēli tam, mani aizrauj skaņdarbu aranžēšana un brīvajā laikā video montāža un improvizācijas teātris.

Pastāstiet par zvanu ansambli – kā radās šāda ideja un kas ansamblim šobrīd ir aktuāls?
Šādā sastāvā spēlējam kopš 2012.gada decembra. Pārsvarā visi esam bijuši skolas biedri Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. Ideja izveidot šādu ansambli radās bērnu un jauniešu centram "Altona", kas arī sagādāja mums zvanu komplektu un mani pieņēma kā zvanu ansambļa vadītāju. Tā nu es apzvanīju visus pazīstamos liepājniekus Rīgā un kopš tā brīža esam pazīstami kā zvanu ansamblis "Primus".

Šobrīd gatavojam dažādus skaņdarbus, lai uzstātos TV24 oktobrī, tuvākajā laikā gaidāmajiem ierakstiem un jau pasūtītajiem Ziemassvētku koncertiem.

Kas pēdējā laikā ir patīkami pārsteidzis?
Nesen tiku uzņemts Rīgas improvizācijas teātra apmācības kursos. Tā kā esmu liels improvizācijas teātra cienītājs, biju ļoti priecīgs par iespēju apgūt šo mākslu vairāk un, cerams, iespēju drīz improvizēt arī uz skatuves.

Vai ir kas tāds, kas jums no Liepājas pietrūkst?
Protams – nedaudz pietrūkst tā roka pilsētas atmosfēra, kas ir jūtama, ejot pa Liepājas ielām, kā arī tas, ka visi mūziķi pazīst visus mūziķus – jebkurā brīdī var ar kādu sazvanīties un iet uzspēlēt.

Vai esat domājis par to, ko Liepājā izveidotu, ja būtu neierobežotas iespējas?
Personīgi man nav plānu neko veidot, bet Liepājā noteikti vajadzētu vairāk vietas, kur grupām uzstāties, jo pagaidām ir tikai klubs "Fontaine". Domāju, ka noteikti vajadzētu arī vairāk iestādes, kur apgūt instrumentu spēli, ne tikai klasisko, bet arī moderno un alternatīvo.

Kāds ir bijis pēdējā laika spilgtākais notikums?
Nesen uz Rīgu pārcēlās man ļoti labs draugs, ar kuru kopā šobrīd plānojam izveidot kādu jaunu projektu, un, protams, pats spilgtākais notikums – nesen saderinājos ar savu mīļoto meiteni.

Kādas ir jūsu rudens sajūtas?
Rudens man vienmēr ir asociējies ar krāsainām lapām un aukstu vēju. Bet, par spīti tam, esmu pozitīvs un ar labām domām prātā.

Kā sevi iepriecināt svētkos?
Ar mājīgu gaisotni, jautri pavadītu laiku un labiem draugiem.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Lai izdodas viss iecerētais un lai šī diena jums būtu prieka pilna. Esiet pozitīvi!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki