Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sestdien LMMDV aicina uz diviem pasākumiem


atlikušas 250 zīmes


Sestdien LMMDV aicina uz diviem pasākumiem

Ceturtdienā, 10. maijā, 2018 | BIRKAS: mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , atvērto durvju diena , Muzeju nakts
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 19.maijā, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) dienas pirmajā pusē aicina uz pasākumu "Atvērto durvju diena".

Savukārt dienas otrajā pusē, pasākuma "Muzeju nakts" ietvaros savās telpās piedāvās daudzveidīgus pasākumus un aktivitātes.

Interesantas aktivitātes norisināsies visās LMMDV filiālēs – koncertzālē "Lielais dzintars", Ausekļa ielā 11/15, Alejas ielā 18, Toma ielā 23/25, kā arī Kungu ielā 21A.

LMMDV E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas vēsturiskajā ēkā Ausekļa ielā 11/15 no pulksten 11 līdz 15 norisināsies "Atvērto durvju diena".

Ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt LMMDV mācību telpas, tikties ar skolotājiem, iepazīt mācību apstākļus un uzdot sev interesējošus jautājumus par mācībām LMMDV.

Savukārt dienas izskaņā no pulksten 19 līdz 22.30 norisināsies pasākuma "Muzeju nakts" aktivitātes. Bērnu mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedāvās daudzveidīgus un krāsainus priekšnesumus gan skolas dārzā, gan arī koncertzālē. Uzstāsies solisti, ansambļi, kā arī skolas lielie kolektīvi.

LMMDV ēkā Toma ielā 23/25 no pulksten 11 līdz 15 pasākuma "Atvērto durvju diena" ietvaros būs iespēja apmeklēt LMMDV Ādas izstrādājumu dizaina nodaļas un Tekstilizstrādājumu nodaļas mācību telpas, tikties ar skolotājiem, iepazīt mācību apstākļus un uzdot sev interesējošus jautājumus par mācībām LMMDV.

LMMDV ēkā Kungu ielā 21A no pulksten 11 līdz 15 būs iespēja ielūkoties Keramikas izstrādājumu nodaļas mācību procesā, kā arī iepazīt Bērnu mākslas skolas telpas un bērnu darbus.

Arī LMMDV Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas vēsturiskajā ēkā Alejas ielā 18 no pulksten 11 līdz 15 pasākuma "Atvērto durvju diena" ietvaros interesenti varēs apmeklēt LMMDV mācību telpas, tikties ar skolotājiem, iepazīt mācību apstākļus un uzdot sev interesējošus jautājumus par mācībām LMMDV. Tāpat būs iespēja piedalīties dažādās LMMDV izglītības programmu rīkotās darbnīcās.

Savukārt no pulksten 19 līdz 22.30 norisināsies pasākuma "Muzeju nakts" aktivitātes. Pasākumā būs iespēja vērot LMMDV audzēkņu veidotus darbus, instalācijas un foto izstādi skolas zālē.

No pulksten 19.30 kustību mākslinieces, horeogrāfes Kristīnes Brīniņas izrādi "I am a really shy person". Interesentus īpaši aicinām ierasties uz izrādes sākumu, lai to izbaudītu pilnvērtīgi.

Turpinājumā no pulksten 20 līdz 21 notiks jau par tradīciju kļuvusī LMMDV modes skate ar nosaukumu "Sadarbība", bet no pulksten 21.30 līdz 22.30 mūziķu apvienības "KAIOO" (Rīga) koncerts (instrumentāli eksperimentāli skaņdarbi). Tāpat zālē būs iespējams vērot Foto dizaina nodaļas audzēkņu darbu izstādi "Kad būs bildes?".

PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki