Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sestdien pie Gulbju dīķa notiks Eiropas diena


atlikušas 250 zīmes


Sestdien pie Gulbju dīķa notiks Eiropas diena

Piektdienā, 09. jūnijā, 2017 | BIRKAS: LTRK , Gulbju dīķis , Europe Direct , ES , koncerts
Izdrukāt Ziņot

"Europe direct" informācijas centrs Liepājā aicina apmeklēt "Eiropas dienu", kas notiks sestdien, 10.jūnijā, no pulksten 12 līdz 15 pie Gulbju dīķa, informē organizatori.

Pasākums notiek sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona Liepājas nodaļu

Dienas laikā apmeklētāji varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, tostarp uzzināt par tautu tradīcijām, rīcību ārkārtas situācijās ārpus valsts robežām, kā arī noskaidrot, kādas ir Eiropas veselības apdrošināšanas kartes (EVAK) priekšrocības. Tāpat pārstāvji no valsts drošības organizācijām un biedrībām uzskatāmi demonstrēs ugunsdzēsēju ikdienas darbu, pirmās palīdzības principus, kā arī informēs par migrācijas jautājumiem un modernās aplikācijas "Ceļo droši" darbību u.c.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes, Informācijas centra imigrantiem, Latvijas pirmās palīdzības vienības, Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta un citām organizācijām.

Dienas laikā paredzēta arī plaša kultūras programma, kā ietvaros ar priekšnesumiem uzstāsies deju kolektīvi, ansambļi un Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata". Ar atraktīviem ritmiem klātesošos priecēs Bērnu un jaunatnes centra hip–hop deju studija "Red lions", Bērnu tautas deju kolektīvs "Pumpuriņi" 1.– 2.klase, Pirmskolas izglītības iestādes "Kāpēcītis" bērnu tautas deju kolektīvs, bērnu deju kolektīvs "Krustiņi", savukārt ar skanīgiem priekšnesumiem uzstāsies Liepājas Mūzikas mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi, Liepājas baltkrievu kopiena "Mara", Liepājas vācu biedrības ansamblis "Es war einmal", Liepājas ukraiņu kopienas "Svitanok", ansamblis "Barvinok" u.c.

"Eiropas diena" Liepājā tiek atzīmēta jau piekto gadu pēc kārtas un dalība tajā ir bez maksas. Pasākuma mērķis ir palīdzēt iedzīvotājiem atrast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par Eiropas Savienību, iepazīties ar citu tautu tradīcijām.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki