Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Simtgades svinību kulminācija – 2018.gada 18.novembris


atlikušas 250 zīmes


Simtgades svinību kulminācija – 2018.gada 18.novembris (40)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 12. oktobrī, 2017 | BIRKAS: Ainars Ronis , kultūras komisija , Kultūras pārvalde , Juris Jirgens , Latvijai 100 , muzejs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no cnn.com

Kultūras pārvaldes galvenais projektu vadītājs Ainars Ronis 10.oktobrī iepazīstināja Kultūras lietu komisiju ar pārvaldes iecerēm Latvijas simtgades sagaidīšanai.

Faktiski gatavošanās simtgadei notiek jau kopš 2015.gada, kad Kultūras ministrija izsludināja konkursus par finansējumu Latvijas jubilejas sarīkojumiem. Tajos piedalījās arī Liepājas Kultūras pārvalde, pēc tās vadītāja Jura Jirgena sacītā, piesaistot 150 – 170 tūkstošus eiro dažādiem laikposmā no 2015. līdz 2019.gadam īstenojamiem mērķiem. Piemēram, 2015.gadā jau iztērēti 15 000 eiro, kas tika piešķirti muzejam, kurš rīkoja iepirkumu interaktīvās ekspozīcijas par pagaidu valdības laiku Liepājā tehniskā projekta izstrādei. Līgums par projektu un ekspozīcijas izveidi tika noslēgts ar SIA "Dd Studio".

Portāls jau vēstīja gan par topošo simtgades ekspozīciju Liepājas muzejā, gan simtgades ozola stādīšanu Čakstes laukumā 4.maijā, gan valsts jubilejai veltīto jauniešu iniciatīvu "Pilsēta izAicina", kas noslēgsies ar lielkoncertu "Liepāja izAicina" Olimpiskā centra arēnā nākamā gada 16. un 17. martā, taču tie nav vienīgie Kultūras pārvaldes plānotie simtgades notikumi Liepājā.

Vairāk par iecerēm pastāstīja Kultūras pārvaldes galvenais projektu vadītājs Ainars Ronis.

Lielākais simtgades svinību akcents pēc Kultūras pārvaldes ieceres būs 2018.gada 18.novembris, jo, kā izteicās pārvaldes vadītājs, tie ir svētki visiem liepājniekiem, turklāt tādi, ko otrreiz neviens no nākamā gada svinētājiem nepiedzīvos. Pārvalde arī uzskata, ka pēc svētku sajūtas nebūtu jābrauc uz Rīgu vai citām pilsētām, tā ir jārada šeit.

Viena no pārvaldes prioritātēm būs arī kultūras projektu konkurss, kas tiks izsludināts janvārī, bet par "smagu un ķēpīgu" Jirgens nosauca iecerēto kuģa "Saratov", uz kura patvērumu bija radusi jaunā Latvijas valdība,teatralizēto ienākšanu Liepājas ostā 1919.gada jūnijā.

Nākamgad simtgades cikla notikumi aizsāksies februārī, kad koncertzālē "Lielais dzintars" notiks izstāde un koncerts, bet Sv.Trīsvienības katedrālē – svinīgs dievkalpojums par godu somu jēgeriem Latvijā, bez kuriem nebūtu arī Somijas neatkarības.

Kā nākamais – 16. un 17.martā – sekos lielkoncerts "Liepāja izAicina", kurā piedalīsies ne tikai Liepājas jauniešu mākslinieciskie kolektīvi (Melngaiļskolas bigbends, meiteņu koris, stīgu grupa, ielu vingrotāji un citi), bet arī viņu "izaicinātie" no citām pilsētām.

Runājot par koncertu un jauniešu iniciatīvu "Pilsēta izAicina", Ronis atgādināja, ka līdz 20. oktobrim jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem var pieteikt savu dalību tematiskās darba grupās "Režija un scenārijs" ko vadīs režisors Intars Rešetins un Liepājas teātra dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, "Reklāma un komunikācija", ko vadīs festivāla "Summer Sound" direktore Linda Zajarska un "Scenogrāfija un video", ko vadīs radošās apvienības "Šarmants" vadītājs Ritvars Embrekts. Pirmā jauniešu tikšanās – jau 30.oktobrī.

Augustā simtgades sarīkojumu sērijai pieslēgsies nodibinājums "Via cultura", ko Kultūras pārvalde uzrunājusi, aicinot paplašināt ikgadējo festivālu "Via Baltica". Iecerēts visu trīs Baltijas valstu kopīgs mūzikas projekts "Simtgades kvarteti", kas šajā laikā piedzīvos pirmatskaņojumu. Festivāls noslēgsies ar "Senās uguns nakts" norisēm jūrmalā.

Septembrī simtgades sarīkojumiem pievienosies Liepājas teātris, kas 8.septembrī iesāks jauno sezonu ar 12 cilvēku stāstiem laikā, kad Liepāja bija Latvijas galvaspilsēta, ko iestudēs režisors Valters Sīlis, bet literāro materiālu gatavo Rasa Bugavičute-Pēce.

Oktobrī Liepāja iekļausies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas inspirētajā "Brīvības ielas stāstā", kura koncepcija, ko izstrādā Gints Grūbe, vēl top, bet zināms, ka tas būs forums vai izstāde par dzimtu relikvijām un valsts nākotni.

2.novembrī plānota muzeja ekspozīcijas "Latvijas pagaidu valdības seši mēneši" atklāšana, bet gads noslēgsies ar Neatkarības proklamēšanas simtgades svētkiem 18.novembrī. Svētku režisors būs Valdis Pavlovskis, kuram ir vērā ņemama pieredze svētku režisēšanā galvaspilsētā.

Svētku koncepciju veido Liepājas komponistu dziesmas cauri laikiem, bet vizuālais efekts likts uz koncertzāli "Lielais dzintars", ko paredzēts pārvērst gaismas instalācijā. Svētku īpašajam salūtam oriģinālkompozīciju raksta Jānis Lūsēns. Dižkoncerts un svētku salūts pie "Liela dzintara" plānots laikā no 17 līdz 18.30.

Ar šo arī 2018.gada galvenie svētku notikumi noslēgsies.

Teatrāls uzvedums ar ārvalstu vēstniecību delegāciju piedalīšanos iecerēts 1919.gada 27.jūnijā, kas ir diena, kad arī vēsturiski pirms simts gadiem Liepājas ostā ienāca kuģis "Saratov" ar Lielbritānijas, ASV un Francijas atbalstīto Latvijas pagaidu valdību uz klāja.


Sludinājums

Zili lini
06:50 | 12/10/17
ZIŅOT
(-3)
(29)
+

No vārdiem "dižkoncerts" un "Latvijas simtgade" jau vēmiens nāk. Nu tik visa Latvija trieks naudu uz vella paraušanu dažādos tingeltangeļos.

Par tingeļiem, lielo karogu un salūtu
06:56 | 12/10/17
ZIŅOT
(-4)
(22)
+

Es saprotu , ka 100 gadi ir nozīmīgs cipars . BET ! Paklausoties , kādus miljonus izšķērdēs šim pasākumam , rodas vienkāršs jautājums - vai MĒS to varam atļauties ? Tas , ka nenormālam BIROKRĀTU APARĀTAM liekas dzīve rožaina , ir lielākais ekonomikas izrāviens Eiropā , un viņi saņems neadekvātas PRĒMIJAS , tas ir skaidrs . Bet paskatoties reāli uz situāciju Latvijā , nemaz nerunājot par Liepāju , kam tas karogs un dārgais salūts utt. ?

patriots
08:17 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

ESmu PAR , lai katrs Liepājas iedzīvotājs ar sirsnību sagaidītu Latvijas simtgadi, bet ja manu samaksāto nodokļu naudu sadala pāris režisoriem, gaismu mākslniekiem un tirliņiem uz skatuves, tad esmu pilnīgi PRET. Nav mums pilsēta tik bagāta, lai šādi tērētu mūsu līdzekļus! Nosodu šādu naudas tērēšanu.

lbb
09:12 | 12/10/17
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Svinības tiks rīkotas atkal kādai atsevišķai cilvēku grupai,jo liepājnieks parastais lielā daudzumā ir devies prom.Ne jau no labas dzīves......

Zumzums
09:29 | 12/10/17
ZIŅOT
(-1)
(13)
+

Vai kāds šos tekstus pirms publicēšanas arī pārlasa?!!!! Tik daudz kļūdu, neloģismu, nepareizu faktu un vienkārši smieklīgu neprecitāžu. Sarmīt! Jums steidzami jāuzlabo izpratne par latviešu valodu un jāapmeklē privātskolotājs!

indra ķempe
10:04 | 12/10/17
ZIŅOT
(-9)
(13)
+

personīgi es nevēlos, ka "pārvalde" kaut ko uzskata manā un citu liepājnieku vietā par svētkiem, "ko otrreiz neviens no nākamā gada svinētājiem nepiedzīvos"!

"pārvalde", kuru kultūrā joprojām "vada" amorāls jurists
"pārvalde", par kuras vadītāja jurista vietnieku it kā strādā cilvēks, par kuru viņa kolēģi stāsta, ka viņš vispār nestrādā
"pārvalde", kuras padotībā esošas institūcijas vadītāja stāsta, ka "pārvalde" ir viena no pilsētas melnajām kasēm

un šis ir ģeniāli: "vizuālais efekts likts uz koncertzāli "Lielais dzintars", ko paredzēts pārvērst gaismas instalācijā"! citiem vārdiem lampai pieliks lampiņas...

bravo!

Ķempe
21:49 | 15/10/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Savus murgus vari stāstīt savam psihiatram. Pašai nav kauns izplatīt šādus murgojumus?

Veca plate
00:04 | 13/10/17
ZIŅOT
(-5)
(9)
+

Ķempe taču nav jāņem vērā. Viņai jau gadiem pataloģisks naids pret kultūras pārvaldi un ikvienu pašvaldībā strādājošo. Pati nebija spējīga izturēt pat trīs mēnešu pārbaudes laiku pašvaldībā, bet par citu darbu vienmēr ir un būs viedoklis. Ļaujiet viņai šo prieku, jo nekā cita viņai dzīvē nav. Ne darbs kas apmierina, ne sakārtota privātā dzīve, ne skats. Vienīgais prieks jau gadiem uzrakstīt kādu murgojumu par svešiem cilvēkiem

Analgīns
21:28 | 12/10/17
ZIŅOT
(-6)
(7)
+

Personīgi es vēlos, lai Indra Ķempe emigrē no Liepājas

to iķ
17:52 | 12/10/17
ZIŅOT
(-9)
(8)
+

Indra, vai tiešām Tu nevari beidzot beigt pati sevi pazemot?

17:08 | 12/10/17
ZIŅOT
(-8)
(2)
+

paskatījāmies IP adreses - 3 komentāriem ir viena un tā pati it kā anonīmā autore. jā, autore:

10:07 Atkal izlaista no slimnīcas?
10:18 Psihiski nelīdzsvarotajai Ķempei
15:20 Dakteris Aikāsāp

tie atklāj pašu komentētāju!

Dakteris Aikāsāp
15:20 | 12/10/17
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Reāli bail, ka pa Liepājas ielām staigā šī garīgi nelīdzsvarotā persona, kura to viena dara, kā nepārtraukti dzīvo savā rūgtumā un aizvainotībā pret visu pasauli, cenšoties uzturēt un izplatīt savas psihiski slimās fantāzijas arī ārpus savas slimās galvas. Tādas vajadzētu patriekt no šīs pilsētas tā patālāk. Sametamies Indrai psihiatriskajai slimnīcai?

Žēl
12:19 | 12/10/17
ZIŅOT
(-13)
(10)
+

Jūs,jo esat savā būtībā dziļi nelaimīgs cilvēciņš,pilns ar negācijām.Iesaku sākt rūpēties par sevi.

Atkal izlaista no slimnīcas?
10:07 | 12/10/17
ZIŅOT
(-15)
(10)
+

Ķempe, marš atpakaļ palātā!

nez
10:14 | 12/10/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

man ir tikai viens jautājums- vai liepājnieki zin kāda ir bijusi mūsu pilsēta šajos 100 gadu laikā?

Psihiski nelīdzsvarotajai Ķempei
10:18 | 12/10/17
ZIŅOT
(-14)
(9)
+

Indra Ķempe, neesi vēl nosmakusi no savas žults un slimajām fantāzijām? Staigā pa pilsētu kā pelēka ēka un vienīgais, ko esi spējīga darīt - apliet ikvienu ar mēsliem. Paskaties spogulī un sevi un padomā, kāpēc izskaties kā no aizkapa dzīves izlīdusi. Atradusies spriedelētāja. Kāda nulle esi bijusi, tāda arī paliksi. Vienīgais, kas tev vēl atlicis gānīties gadiem pašai savos izdomātajos murgos. Uz neko citu nemaz neesi spējīga.

Dota devējam atdodas
14:49 | 13/10/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

oi, kura nu būtu runåjusi par līdzcilvēku pazemošanu. Ķempe iedomājusies, ka tikai vinai ir tiesības izplatīt par citiem savus murgus. Līdz ko kāds atlaujas ko pateikt par pašu, tā sāk tēlot nabaga žēlsirdīgo māsu, bet viņa saņem pretī precīzi to pašu, ko runā un izplata par citiem. Visa pasaule viņai pāri nodarījusi. Ko sēsi, to pļausi. Padomā par šo Indra!

Heilijai
10:49 | 13/10/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

žetons! Tas no sērija muļķis jau pats nezina, ka ir muļķis, bet visus dēvē par tādiem. Ja kāds citu cenšas aizskart ar izskatu, garīgu nelīdzsvarotību, slimību, tad visticamāk, ka šis cilvēks pats ir diezgan slims un droši vien kompleksiem mākts neglītenis. Tā kā uz tādiem reaģēt droši vien nevajag, bet būtu jauki, ja portāls šādus "anonīmos" varoņus izgaismotu tāpat kā liepājniekiem.lv - ja komentē katru reizi ar citu vārdu par to pašu lietu kādu apsaukājot, pazemojot vai noniecinot- tad dzēsiet ārā, bloķējiet vai kā citādi izceliet, jo šādiem "slimajiem" ir jāierobežo izpausmes brīvība

heilija
21:14 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Jā, es arī visam kam bieži nepiekrītu un dusmojos, un vārds "idiots" man arī pazib, bet tomēr ir jāšķiro, kurā brīdi mēs asāk vai mazāk asi diskutējam par lietu, kurā šaujam stipri par tālu un sākam personīgi cits citu pazemot. Kam tas vajadzīgs? Kuram no tā ir labāk? Nepiekrīti konkrētam komentāram - bet laipni lūdzu, nepatīk konkrētais komentētājs - nekādu problēmu, es pat uzskatu, ka to droši var uzrakstīt, bet, ja viena teikuma ietvaros trīs reizes cits cilvēks tiek par slimu nosaukts viena komentāra dēļ (nu skaidrs jau, ka personīga aizvainojuma dēļ), ja visu dienu ik pēc laika tiek drukāti komentāri, piesaucot izskatu, slimību vēsturi, sasniegumus un emocionālo stāvokli, tad tas tomēr vairāk liecina par pašu komentētāju, un varbūt to vizīti pie ārsta vajag pašam pieteikt.

Liepājnieks
20:25 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Ļoti gribētos, lai portāls atklāj šo citus cilvēkus apsmejošos, noniecinošos, aizvainojošos komentētājus. Citādi šī nesodāmības sajūta gļēvuļiem ļauj ieņirgt par jebkuru un ikvienu, kas izceļas ārā no pelēkās masas. Tas ir ieteikums!

psihiski nelīdzsvarotajam(-iem) anķempistam
14:50 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Tak rimsties! Ja kādam te kaut kas līst, tad tieši pašam. I tā žults, i tā nelīdzsvarotība. Lasītāji taču nav akli.

to-nez
11:00 | 12/10/17
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

atbildu uz jautājumu-nē.Kur var iepazīties ar pilsētas vēsturi?Tikai bibliotekās,lasot grāma-tas un periodiku par pilsētas vēsturi.apmeklējiet bibliotekas.

Pizdronskis
13:38 | 12/10/17
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Pajoliem pietiek ar tingeltangeli pāris reizes gadā. Ikdienai ir TV.
Tādā veidā tumsoņas var turēt laimīgus un nodrošināt rezultātus nākamajās vēlēšanās.

nevajag baidīt
13:40 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

Nepazīstu dāmu ar uzvārdu Ķempe. Lasu simtgades programmas piedāvājumus Latvijas pilsētās un uzdūros komentārā absolūti melna cilvēka vērtējumam par kultūras cilvēku darbu. Var jau būt, ka komentēji kāds nepilngadīgais. Bet kur patriotisma gars? Pēc šādas antireklāmas negribas uz Liepāju braukt. Cēsis, Valmiera, jā. Varbūt jāpamācās no citiem medijiem koncentrētāku info, lai acīs pirmie neiekrīt komentāri.

to liepajnieks
21:05 | 12/10/17
ZIŅOT
(-7)
(3)
+

piekrītu komentāram,nedomāju,ka Ķempe būtu pelnījusi šos komentārus nicīgos,aizvainojošos,lai gan šo komentāru rakstītājus jau pašu izteiktie komentāri labi raksturo,kā neinteliģentus.Skumji,ka tie to neapzinās....katrs var izteikt savu viedokli,bet kritikai jābūt konstruktīvai,nevis prastai cilvēka nonievāšanai.

Liepājnieks
21:30 | 12/10/17
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

dubultaa moraale? kempe neraudi, tu sanem pretii tiesi to pasu, ko saki un raksti par citiem. bet tu jau to nekad nesapratisi.

Skats no malas
15:15 | 14/10/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Parasti nekomentēju, bet šoreiz teikšu kā ir - Jirgena vietā es jau sen būtu to neadekvāto lūzeri Ķempeni iesūdzējis tiesā par apmelošu un apzinātu reputācijas graušana. Tā nelaimīgā vecmeita to vien dara, kā publiski izplata savus murgus. Katrā pasākumā kā tāda nelaime uzbāžas visiem, lai nespētu vien beigt drellēt savu gadiem jau mīļo dziesmu par pašvaldību. Dakteris atvaļinājumā un nepaspēja izrakstīt kārtējo zāļu devu, ka atkal piegānījusi pilnu internetu ar savu naidu?

Varavīksne biksēs
18:22 | 15/10/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Godīgi sakot, tā 100gades piesaukšana priekšā un pakaļā gandrīz visam un piekarināšana visneiedomākajiem un nereti arī neiederīgākajiem notikumiem un pasākumiem, kā arī infantīlais veids, kādā 100gades birojs mēģina komunicēt ar sabiedrību un "pārdot" idejas, kas arī daudz ir vairāk orientētas uz kaut kādiem bērndārzniekiem, izraisa alerģisku reakciju pret 100gadi jau tagad - vairāk nekā gadu pirms 18.11.18 Kad nāks tuvāk, nāksies kaut kā izolēties, piemēram, pārcelties uz dzīvi kādā britu ziņu un informatīvajā telpā. Citādi to pārciest nebūs iespējams.

logo mercy
00:28 | 20/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: logo_credit@hotmail.com

ADAMS JOHN LOAN
07:53 | 25/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem palīdzības vajadzībām, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tāpēc, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla krīze, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, vai jūs meklējat finansiālu jebkura veida palīdzība? Mēs esam privātā aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumus / finansējumu visiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai arī jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām, jo ​​Bībele saka: "Lūkas 11:10 Ikviens, kurš lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, tiks atvērtas durvis ", tāpēc neļaujiet šai iespējai nokļūt, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tie ir domāti nopietni, un Dievs, baidoties no cilvēkiem, būs šeit, lai palīdzētu tiem. kam vajadzīga palīdzība ..
E-pasts; adamsjohnloanfirm@hotmail.com

ADAMS JOHN LOAN
07:53 | 25/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem palīdzības vajadzībām, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tāpēc, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla krīze, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, vai jūs meklējat finansiālu jebkura veida palīdzība? Mēs esam privātā aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumus / finansējumu visiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai arī jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām, jo ​​Bībele saka: "Lūkas 11:10 Ikviens, kurš lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, tiks atvērtas durvis ", tāpēc neļaujiet šai iespējai nokļūt, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tie ir domāti nopietni, un Dievs, baidoties no cilvēkiem, būs šeit, lai palīdzētu tiem. kam vajadzīga palīdzība ..
E-pasts; adamsjohnloanfirm@hotmail.com

harry sean
02:43 | 26/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai visi zinātu, ka mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un cilvēkiem ar ļoti zemu procentu likmi. Mūsu vēlme ir ļaut cilvēkiem sākt savu biznesu. Mūsu kredīta procedūra ir ļoti vienkārša un ātra. Mūsu kredītlimits ir no 1000 līdz 500 miljoniem ASV dolāru. Apmeklējiet mūs šodien Harryseanloanfirm@yahoo.com, un mēs jums smaidīsimies.

dennis
15:43 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: dennisgleeson@yahoo.com

dennis
15:43 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: dennisgleeson@yahoo.com

dennis
15:44 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: dennisgleeson@yahoo.com

dennis
15:49 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: dennisgleeson@yahoo.com

dennis
23:38 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

RAKSTI

E-PALĪGS

AMATU
KONKURSISAEIMĀ
Augstākās izglītības finansējums. Cik efektīvi pārdalīts?

Laura Studente, LV portāls
29.01.2018

Foto: Freepik
"ĪSUMĀ"
Ziņojums "Vai augstākās izglītības finansēšanas sistēma ir efektīva?" izstrādāts par laika periodu no 2014. līdz 2016. gadam.
Valsts kontrole secinājusi, ka Latvijas augstākās izglītības sistēmas izvirzītie mērķi nav pietiekami ambiciozi.
Valsts kontrole norāda, ka trīs pīlāru finansēšanas modelis neatšķiras no iepriekšējā, kā arī nenodrošina ilgtspējību.
IZM neatbalsta pilnīgu kontroli pār augstskolas darbu, atbalstot mērķu deleģēšanu un izpildes kontroles pieeju.
Lai noskaidrotu, vai augstākās izglītības politikas plānošana, ieviešanas uzraudzība un finanšu kārtība Latvijā atbilst izvirzītajiem mērķiem, Valsts kontrole veikusi likumības un lietderības revīziju “Vai augstākās izglītības finansēšanas sistēma ir efektīva?”. Tajā secināts, ka izglītības politikai pietrūkst ambiciozu mērķu, kā arī valsts budžeta finanšu pārda

dennis
23:39 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai ir vajadzīga nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu, vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredītreitings, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: dennisgleeson@yahoo.com

dennis
23:43 | 29/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam aizdevumus cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, ar zemu 3% procentu likmi. Lai saņemtu aizdevumu ar šo uzņēmumu, varat norādīt precīzu summu, kas jums nepieciešama, un aizņēmuma atmaksāšanas laiku. tādēļ, ja esat ieinteresēts, lūdzu, norādiet zemāk spēkā esošās detaļas, lai mēs varētu turpināt sūtīt jums mūsu kreditēšanas noteikumus un nosacījumus.

  Bet, pirms mēs turpinām jūsu aizdevuma pieprasījumu, šeit ir informācija, kas nepieciešama, lai apstrādātu jūsu aizdevumu. Tādēļ jums ir jāatgriežas ar tālāk sniegto informāciju, lai, tiklīdz mēs saņemtu visu šo informāciju, mēs turpināsim nosūtīt jums mūsu aizdevuma noteikumus un nosacījumus.

KLIENTU PIETEIKUMA VEIDLAPA (PIRMAIS INFORMĀCIJA, KAS JĀIESNIEDZ NO JŪSU)

* Dalībnieka vārds:
* Adrese:
* Pilsēta:
* Valsts:
* Valsts:
* Dzimums:
* Ģimenes stāvoklis:
* Profesija:
* Mēneša ienākumi:
* Tel:
* Mobilais:
* Aizdevuma mērķis:
* Nepieciešamais aizdevuma apjoms:
* Aizdevuma ilgums:
* Vai jūs pieteikties pirms:

Kate Lisa Credit
20:58 | 09/02/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam kredītu ar zemu 3% procentu likmi. Pieteikties uz ātru un ērtu aizdevumu, lai nomaksātu rēķinus un sāktu jaunu uzņēmējdarbību vai pārfinansētu savus projektus ar lētāku procentu likmi 3% apmērā. Jums ir zems kredīta rādītājs, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējiem bankas un citas finanšu iestādes? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām šādiem mērķiem un daudz ko citu. Personīgais kredīts, biznesa paplašināšana, biznesa uzsākšana, izglītība, parādu konsolidācija, grūti naudas aizdevumi. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: kate_solution@outlook.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki