Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skatāma skolēnu radošo darbu izstāde "Durvis"


atlikušas 250 zīmes


Skatāma skolēnu radošo darbu izstāde "Durvis"

Autors: Astra Dzērve, Liepājas muzeja muzejpedagoģe
Svētdienā, 08. maijā, 2016 | BIRKAS: muzejs , izstāde , rokdarbi , Promenade Hotel , Kino Balle , Izglītības pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Līdz 18.maijam muzeja ekspozīcijas "Liepāja okupāciju režīmos" telpās skatāma Liepājas vispārizglītojošo skolu skolēnu rokdarbu izstāde "Durvis".

Darbi radīti 2015./2016. mācību gadā mājturības un tehnoloģiju stundās. Izstādei nosaukums izvēlēts apzināti, jo tas sasaucas ar šā gada starptautiskās akcijas "Muzeju nakts" tēmu, kas notiks 21.maijā.

Par labu tradīciju kļuvusī skolēnu darbu izstāde, kurā tiek izrādīti adījumi, tamborējumi, izšuvumi, pērļojumi, darbi no koka, metāla un citiem materiāliem. Katrs skolotājs ar atbildību strādā, lai mācību process noritētu drošā un atbilstošā vidē, palīdz un veicina, lai skolēnu radītie darbi, balstītos ne tikai senajās tradīcijās, bet arī būtu inovatīvi.

"Par atbalstu un iedvesmu vēlamies pateikties amatnieku mājai, mākslas skolai, muzejam, Liepājas Latviešu biedrības namam, kā arī viesnīca "Hotel Promenade". Lielu atbalstu skolotāju radošā izglītībā sniedz Liepājas Kultūras pārvalde un atsaucīgie uzņēmēji, kas dalās savā pieredzē," saka Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes mājturības un tehnoloģiju metodiskās apvienības vadītāja Selita Novicka.

Laipni aicināti visi pilsētas iedzīvotāji, skolēnu ģimenes un pilsētas viesi, lai vērtētu un priecātos par košumu un radošumu, kuru radījuši mūsu jaunā paaudze savu skolotāju pavadībā.

18.maijā pulksten 15 notiks izstādes laureātu apbalvošana. Liepājas muzejs un kinoteātris "Balle" sarūpējuši dāvanas labākajiem izstādes dalībniekiem. Izstāde skatāma līdz 18.maijam.

Ieeja bez maksas.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki