Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skatāma Tatjanas Ziņenko personālizstāde "Noskaņa"


atlikušas 250 zīmes


Skatāma Tatjanas Ziņenko personālizstāde "Noskaņa"

Otrdienā, 12. jūnijā, 2018 | BIRKAS: izstāde , Kurzeme , Tatjana Ziņenko
Izdrukāt Ziņot

No šodienas tirdzniecības nama "Kurzeme" 3. stāvā skatāma Tatjanas Ziņenko gleznu izstāde "Noskaņa", informē "Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Tatjana saka, ka "roka bija nemierīga visu laiku", tāpēc zīmējusi, kopš sevi atceras. Zīmēšanu, gleznošanu viņa nekad nav apguvusi profesionālā līmenī, tikai stundās skolā un vēlāk pašāpmācības ceļā. 25 gadus Tatjana nostrādāja uzņēmumā "Lauma" par inženieri un šajā posmā zīmēšanai vienkārši nav atlicis laika. Pēc darba zaudēšanas ar aizrautību pievērsās savam hobijam – gleznošanai. Izvēlējusies gleznot ar eļļas krāsām, jo iepatikušās tieši tās, nevis mūsdienās tik populārais akrils.

Savās gleznās visbiežāk attēlo dabu, taču ziedu kompozīcijas dažādās noskaņās viņas daiļradē ieņem noteicošo vietu. Lai papildinātu zināšanas, Tatjana ir piedalījusies vairākos Krievijas gleznotāju starptautiskajos vebināros-mācībās "Glezniecība. Meistaru noslēpumi" un noslēgumā saņēmusi arī sertifikātus. Tatjanas Ziņenko dzīves moto ir: "No katra citrona var uztaisīt limonādi!".

Izstāde "Kurzemes" trešajā stāvā būs apskatāma līdz 29.jūlijam.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki