Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skolēni absolvē Uzņēmējdarbības skolu


atlikušas 250 zīmes


Skolēni absolvē Uzņēmējdarbības skolu

Autors: Elvijs Mičulis, biznesa augstskola "Turība" pārstāvis
Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Uzņēmējdarbības skola , 5.vidusskola , Turība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

25. aprīlī noslēdzās projekts "Uzņēmējdarbības skola", kas tika organizēts sadarbībā ar Biznesa augstskolu "Turība". Tajā piedalījās arī 21 liepājnieks.

Projekta ietvaros vidusskolēni visa gada garumā apguva biznesa un uzņēmējdarbības pamatus. Noslēguma dienā skolēni savas zināšanas pārbaudīja testā, cīnoties par iespēju iegūt studiju maksas atlaides.

Pasākuma noslēgumā skolēnus sagaidīja gan pozitīvi pārsteigumi, gan nopietni uzdevumi – viens no tiem bija improvizēta savas biznesa idejas prezentēšana potenciālajiem investoriem, lai pārliecinātu viņus piešķirt finansējumu katras komandas veidotajam projektam vai uzņēmumam. Pasākuma ietvaros skolēnus ar iedvesmojošu lekciju uzmundrināja arī TV raidījumu un pasākumu vadītājs, hokeja kluba Rīgas "Dinamo" tehniskais direktors Armands Simsons, kurš stāstīja par savu dzīves pieredzi un profesionālo darbību, uzsverot izglītības nozīmi karjeras veidošanā.  

Projekta "Uzņēmējdarbības skola" mērķis ir veicināt vidusskolēnu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstināt ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem, kas nākotnē pozitīvi ietekmētu reģionu ekonomiku un kopējo tautsaimniecību. Šogad projektā piedalījās kopumā 135 skolēni no Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, kā arī citu pilsētu skolām: Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2. vidusskolas, Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un Ventspils 2. vidusskolas. Jaunieši pievienojās 300 skolēnu absolventu pulkam, kas šo projektu absolvējuši iepriekšējos tā darbības gados.

"Uzņēmējdarbības skola" turpināsies arī 2019./2020. mācību gadā, piedāvājot radošas nodarbības un iedvesmojošas lekcijas.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki