Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skolēni sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas


atlikušas 250 zīmes


Skolēni sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas

Piektdienā, 01. septembrī, 2017 | BIRKAS: sabiedriskais transports , Zinību diena , LST
Izdrukāt Ziņot

1.septembrī vispārizglītojošo skolu skolēni, kā arī citu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi Liepājas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Saskaņā ar 2015.gada 16.aprīļa Liepājas pilsētas domes saistošo noteikumu Nr.11 4.8 punktu skolēni un studenti Liepājas pilsētas sabiedriskajā transportā 1. septembrī saņem 100% braukšanas maksas atvieglojumus.

Sākoties mācību gadam, abonementa biļeti braukšanai pilsētas maršruta autobusos vai tramvajos ar 100% atlaidi ir tiesīgi saņemt pilsētā pastāvīgi deklarētie:
• Liepājas izglītības iestādēs 1.klašu izglītojamie, mācību gada laikā
• Liepājas vispārējās izglītības iestādēs klātienē izglītojamie un profesionālās vidējās izglītības iestāžu dienas nodaļu audzēkņi no ģimenēm, kuru aprūpē ir 5 vai vairāk bērni (bērns šo noteikumu izpratnē ir arī persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu, bet turpina mācības vispārējā vai profesionālā mācību iestādē dienas maiņā un nav nodarbināta, bet ne ilgāk kā līdz 21 gada vecumam) un kurām nav noteikta atbilstība trūcīgas ģimenes statusam, mācību gada laikā
• Liepājas vispārējās izglītības iestādēs klātienē izglītojamie, profesionālās vidējās izglītības iestāžu dienas nodaļu audzēkņi un augstāko izglītības iestāžu dienas nodaļu studenti no ģimenēm, kurām piešķirts trūcīgas ģimenes statuss, mācību gada laikā
• izglītojamie ar funkcionāliem traucējumiem, izņemot personas ar I vai II invaliditātes grupu un personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti.

Savukārt braukšanas maksas atlaidi 50% apmērā var saņemt:
• Liepājas izglītības iestāžu 2.–12.klašu klātienē izglītojamie, mācību gada laikā
• Liepājas profesionālās vidējās izglītības iestāžu dienas nodaļā izglītojamie un augstākās izglītības iestāžu pilna laika studējošie, mācību gada laikā.

 Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki