Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skolēni var pieteikties STEM talantu akadēmijā


atlikušas 250 zīmes


Skolēni var pieteikties STEM talantu akadēmijā (1)

Pirmdienā, 11. martā, 2019 | BIRKAS: ZINOO , meistarklase
Izdrukāt Ziņot

Sākot ar 22.martu, Zinātkāres centrā ZINOO divas reizes mēnesī tiks organizētas regulāras meistarklases STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne un matemātika) jomās.

Pieteikties aicināti aizrautīgi un zinātkāri skolēni no 5. līdz 12. klasei, kuriem šīs jomas ir sirdslieta un papildus zināšanas varētu būt noderīgas nākotnē tālākās karjeras veidošanā.

STEM talantu akadēmijas pamatsastāvā tiks uzņemti 15 skolēni 5.-9. klašu grupā un 15 – 10.-12. klašu grupā. Dalība STEM talantu akadēmijā ir bez maksas.

Meistarklases 22. martā būs veltītas elektronikas pamatiem, aprīlī – tīmekļa vietņu izstrādei, 3D modelēšanai un drukai, maijā – mobilo lietotņu izstrādei un Javascript programmēšanas pamatu apguvei. Nodarbību laiki – no pulksten 14 līdz 16 5. – 9. klašu grupai un no pulksten 16 līdz 18 10.–12. klašu grupai.

Nodarbības vadīs pasniedzēji Žanete Podniece un Kaspars Irbe, kuri strādā lielākajā bērnu programmēšanas skolā Latvijā "Learn IT". Žanete Podniece strādājusi par pedagogu gan pirmsskolas izglītības iestādēs, gan vidusskolā, kā arī bērnu un jauniešu centrā par robotikas un programmēšanas skolotāju. Šobrīd programmēšanas skolā vada programmēšanas nodarbības.

Kaspars Irbe ir pedagogs ar 12 gadu pieredzi eksakto zinātņu jomā. Strādājis gan vispārizglītojošās skolās kā informātikas un datorikas skolotājs, gan interešu izglītības centros kā robotikas pasniedzējs. Pēdējos trīs gadus programmēšanas skolā veido mācību saturu un vada elektronikas, 3D modelēšanas un programmēšanas nodarbības. Viņš ir balvas Platīna Pele ieguvējs kategorijā "Labākais e–skolotājs 2018".

Pieteikšanās zinātkāres centrā ZINOO, Autoru ielā 4/6, tālr. 25728867, e-pasts zinoo@liepaja.edu.lv.


m
18:12 | 11/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

bezmaksas??????????????????? kāpēc nav informācija?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki