Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Skolēni varēs ēnot Zemessardzes 44.bataljona komandieri


atlikušas 250 zīmes


Skolēni varēs ēnot Zemessardzes 44.bataljona komandieri

Ceturtdienā, 01. februārī, 2018 | BIRKAS: zemessardze , Ēnu diena , Vilmārs Vecvagaris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Līdz 9.februārim skolēni var reģistrēties, atjaunot savus profilus, pieteikties dažādām vakancēm "Ēnu diena" ietvaros. Ēnot aicina arī zemessardze.

Zemessardze piedāvā "ēnot" savus karavīrus, tai skaitā arī bataljona komandieri pulkvežleitnantu Vilmāru Vecvagari Liepājā. "Ēnu diena" ietvaros skolēniem būs iespēja vērot Zemessardzes 44.kājnieku bataljona komandiera pulkvežleitnanta Vilmāra Vecvagara militārā darba ikdienu, kā arī aplūkot bataljona rīcībā esošo tehniku un ekipējumu. Ja tomēr kāds ir nokavējis kādu no pieteikšanās termiņiem www.enudiena.lv, laipni aicināti savu pieteikumu sūtīt uz Zemessardzes bataljona e-pasta adresi 44bn@mil.lv, vai piezvanīt pa tālruni 63403611, informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba civilmilitārās sadarbības nodaļas vecākā speciāliste Guna Štolcere.

Ir visdažādākās brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā vienu no iespējām, ko daudzi jauni cilvēki izmanto, ir – pievienojas Zemessardzei. Tā viņi gūst iespēju brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Motīvi, kāpēc stāties Zemessardzē, var būt dažādi. Piemēram, vēlme pilnveidot sevi, apgūt militārās pamatiemaņas un uzlabot fizisko sagatavotību. Tā ir iespēja aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku, kā arī iegūt jaunus draugus.

14.februārī notiek "Ēnu diena" – pasaulē atpazīstams un atzīts "Junior Achievement" karjeras izglītības pasākums 1.–12. klašu skolēniem, kura mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.

"Ēnu diena" laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki