Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Slimnīcām iegādāsies modernas iekārtas


atlikušas 250 zīmes


Slimnīcām iegādāsies modernas iekārtas (1)

Trešdienā, 23. janvārī, 2019 | BIRKAS: ES , Slimnīca
Izdrukāt Ziņot

Līdz 2021.gada decembrim SIA "Kuldīgas slimnīca" un SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" tiks aprīkotas ar jaunām tehnoloģijām, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību.

Par  to liecina Kuldīgas novada pašvaldības informācija, ziņo aģentūra LETA.

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu "Tehnoloģiju iegāde SIA "Kuldīgas slimnīca" un SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemes iedzīvotājiem", tiks attīstīta infrastruktūra veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai gan ambulatori, gan stacionāri divās slimnīcās.

Plānotās tehnoloģiju iegādes pilnībā vai daļēji saistītas ar neatliekamās medicīnas palīdzības sniegšanu un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu prioritārajās veselības jomās – sirds un asinsvadu, onkoloģijas un bērnu aprūpes un garīgās veselības aprūpes jomās.

"Kuldīgas slimnīcai" plānota tehnoloģiju iegāde desmit struktūrvienībās, tai skaitā Reanimācijas nodaļā, Dzemdību–ginekoloģijas nodaļā, Terapijas nodaļā, Ķirurģijas nodaļā, Bērnu nodaļā, Uzņemšanas nodaļā, Sterilizācijas nodaļā un Operāciju zālē, Endoskopijas un Ultrasonogrāfijas kabinetos, savukārt "Liepājas reģionālā slimnīca" jaunas tehnoloģijas paredzēts iegādāt Sterilizācijas nodaļas vajadzībām.

Projekta īstenošanai nepieciešamais finansējums ir 1 487 488 eiro, projektam pieejamais kopējais attiecināmais finansējums ir 1 394 049 eiro, tai skaitā ERAF finansējums – 1 184 941 eiro un valsts budžeta līdzfinansējums – 125 464 eiro.


Sludinājums

Visu ko
09:59 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Visu ko gatavi organizēt, tikkai ne konkurētspējīgu un profesijas cienīgu atalgojumu mediķiem par ,,normālu,, 160 stundu darbu mēnesī...bez darba 2-3 trijās vietās, naktslaikā un svētdie3nās :(

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki