Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šonedēļ jahtu ostā gaidāms laivu rekordskaits


atlikušas 250 zīmes


Šonedēļ jahtu ostā gaidāms laivu rekordskaits (3)

Otrdienā, 05. jūlijā, 2016 | BIRKAS: jahtu centrs , Kārlis Kints , jahta , Fontaine Royal , Zawisza Czarny , Jūras svētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Jūras svētku priekšvakarā piektdienas, 8.jūlija vakarpusē, Liepājas jahtu ostā gaidāms ievērojamākais šāsvasaras notikums – rekordskaits jahtu.

Par to portālu informēja Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) jahtu centra vadītājs Kārlis Kints. Viņš prognozēja, ka kopā ar jau ienākušajām jahtām piektdien jahtu ostā varētu būt ap četrdesmit jahtām. Pēc Kinta teiktā, tas arī būs ievērojamākais šāsvasaras notikums jahtu ostā.

Kā zināms, Jūras svētku ietvaros 9.jūlijā pulksten 13 Tirdzniecības kanālā pretī Vecās ostmalas promenādei gaidāmas kuršu vikingu laivu sacensības, taču, kā portālam sacīja Kints, nav jāuztraucas, ka jahtas varētu traucēt šim notikumam – lielākā daļa ostu atstās jau 9.jūlija rītā.

2016.gada jahtu sezona kopumā būšot līdzīga iepriekšējo gadu sezonām. Pirmās jahtas Liepājā ieradušās samērā agri – aprīļa beigās, un līdz šim jahtu ostā piestājušas ap 130 jahtām, tostarp arī kāds vecāks igauņu burinieks un liepājniekiem jau labi pazīstamā poļu trīsmastu burinieks "Zawisza Czarny".

Jahtu centrs kopš pērnā gada nedaudz mainījis savu atrašanās vietu, un patlaban visas ar jahtu ienākšanu saistītās birokrātiskās procedūras noteik speciālā konteinera tipa mītnē tieši blakus jahtu piestātnei (Liepājas ostas 80. piestātne). Savukārt ar netālu esošo "Fontaine Ent." noslēgts līgums, kas ļauj jahtu ostas viesiem par īpašu cenu izmantot dušas un tualetes "Fontaine Royal" esošajā SPA centrā, pastāstīja jahtu centra vadītājs.

Sludinājums

cccp
09:00 | 05/07/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tad jau bus zem baltajam buram Liepaja :)

Ups
09:31 | 05/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Žēl, ka tik īsu brīdi

Hujjakaka
12:40 | 05/07/16
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Vajag visai pasaulei parādīt cik nožēlojams debīliķu miests te ir!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki