Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Šonedēļ Liepājā notiks festivāls "Latvijas Goda aplis"


atlikušas 250 zīmes


Šonedēļ Liepājā notiks festivāls "Latvijas Goda aplis"

Autors: Dita Dzene, Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja
Otrdienā, 13. martā, 2018 | BIRKAS: festivāls , Liepāja svin , Latvijas Goda aplis
Izdrukāt Ziņot

Festivāls "Latvijas Goda aplis" ir aicinājums svinēt Latvijas simtgadi gada garumā katru nedēļas nogali citā novadā. No 16. līdz 18.martam festivāls tiks atzīmēts arī Liepājā.

Godinot valsts simtgadi, svētku nedēļas nogalē Liepājā iemirdzēsies Liepājas Universitātes fasāde un vairāki gaismas objekti. Tāpat visas svētku nogales dienas būs iespēja apmeklēt arī Jūrmalas parku, kur apmeklētāji aicināti ļauties nesteidzīgai pastaigai pa izgaismotu koku birzi, kā arī apskatīt Kūrmājas prospektā izgaismotās Liepājas himnas "Pilsētā, kurā piedzimst vējš" tēlus – Laivinieks, Vārna, Dzintara latvieši, Telefonists un Cilvēku mežs. Parkā ir izvietoti gaismekļi pie 21 koka, kas jau šobrīd ļauj baudīt īpašu gaisotni diennakts tumšajā laikā.

Liepājas iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs baudīt 16. un 17.martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā vērienīgo simtgades lielkoncertu "Liepāja izAicina".

Savukārt 17.martā aktīvākajiem liepājniekiem būs iespēja doties biedrības "Nūjo ar vēju" komandas instruktori pārgājienā no Laumas rajona uz Karostu un teātru cienītājiem Liepājas leļļu teātrī pulksten 12 izrāde "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja".

18.martā Svētdien, pulksten 11 svinīgi tiks atklāta jaunuzceltā manēžā, kuras svinībās aicināts piedalīties ikviens liepājnieks un pilsētas viesis, jo katrs pats varēs izmēģināt dažādus sporta veidus un klātienē iepazīt jaunās manēžas telpas.

Tāpat 18.martā, pulksten 14 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks tradicionālā "Gada liepājnieku" un "Goda liepājnieka" apbalvošanas ceremonija, kurā par īpaši spilgtiem un pamanāmiem veikumiem tiks pasniegti 15 "Gada liepājnieks" un viens "Goda liepājnieks" apbalvojumi. Liepājas teātrī pulksten 18 būs iespēja redzēt muzikālo izrādi "Biļete uz Tranaju!".

Plašāka informācija par festivālu "Latvijas Goda aplis" iespējams iepazīties www.godaaplis.lv un Liepājas pilsētas pasākumu programmu: www.kalendars.liepaja.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki