Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sporta spēļu skola prezentē jaunos tērpus


atlikušas 250 zīmes


Sporta spēļu skola prezentē jaunos tērpus (2)

Ceturtdienā, 06. februārī, 2014 | BIRKAS: LOC , Zintis Lākutis , Sporta spēļu skola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas Sporta spēļu skola

Kā šodien portālu informēja Liepājas Sporta spēļu skolas metodiķis Zintis Lākutis, vakar Olimpiskajā centrā notika preses konference par jaunajiem formas tērpiem.

Vakar Liepājas Olimpiskajā centrā notikušajā preses konferencē Liepājas Sporta spēļu skola (LSSS) futbola nodaļa prezentēja savus jaunos formas tērpus, kuros turpmāk aizvadīs sacensības. Prezentēti tika gan spēlētāju, gan treneru ekipējumi, kuri veidoti Liepājas pilsētai raksturīgajās krāsās, attiecīgi – sarkanajā un zaļajā. Ar ekipējumu LSSS futbolistus nodrošina itāļu sporta apģērbu ražotāji "Errea".

LSSS direktora vietnieks futbola jautājumos Dzintars Kazaks preses konferencē pavēstīja par notikušajām pārmaiņām pilsētas futbola struktūras vidē, kas skārušas audzēkņus, vecākus un trenerus kā arī par jaunizveidotās futbola nodaļas filozofiju un mērķiem, informē Lākutis.

Kā skaidroja Dz.Kazaks, tad futbola nodaļas galvenais mērķis ir iegūt futbola akadēmijas statusu, kas ir cieši saistīta ar profesionālās darbības produktivitātes paaugstināšanu struktūrā. Tāpāt ir jāpalielina izlašu dalībnieku skaits, kas palīdzēs celt futbola līmeni kopumā.
Savukārt LSSS logotips ir papildināts ar diviem jauniem simboliem, kas apzīmē futbolu un hokeju.

Kā portālu irliepaja.lv informēja Lākutis, tāpat vakardienas preses konferencē tika prezentēta mūsu jaunā mājaslapa www.liepajas-futbols.lv. Šī interneta vietne kalpos kā uzziņas materiāls audzēkņiem, treneriem, vecākiem un struktūras administrācijai. Mājaslapā publicēsim treniņu grafikus, sasniegumus un rezultātus no turnīriem un video mājasdarbus, kuri būs nepieciešami audzēkņu treniņu pilnveides procesā, ziņo LSSS.


Sludinājums

PR
17:12 | 06/02/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Šodien informē, ka vakar notika... Super!

Neko darīt
17:18 | 06/02/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tāds tas līmenis Liepājas sporta vadībai ir...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki