Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Stāstīs par "PuMPuRS" projektu konkursu jauniešu organizācijām


atlikušas 250 zīmes


Stāstīs par "PuMPuRS" projektu konkursu jauniešu organizācijām

Autors: Gunta Jākobsone, Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste
Otrdienā, 11. septembrī, 2018 | BIRKAS: projekti , Izglītības pārvalde , seminārs
Izdrukāt Ziņot

13.septembrī pulksten 14.30 Izglītības pārvaldes zālē notiks seminārs par Eiropas Sociālā fonda projekta "PuMPuRS" jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu.

Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotā projekta "PuMPuRS" ("Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai") projekti ir vērsti uz izglītojamo motivācijas palielināšanu, lai riska grupā esošie jaunieši nepārtrauktu mācības priekšlaicīgi, kā arī izglītības turpināšanu un pašu jauniešu aktīvas līdzdalības veicināšanu ikdienas dzīvē. Papildus individuālajam atbalstam, ko saņem skolēni projekta "PuMPuRS" ietvaros, tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursu rīko Liepājas pilsētas izglītības pārvalde  sadarbībā ar Liepājas jauniešu māju. Tāpēc jauniešu organizāciju pārstāvji un citi sadarbības partneri, kas strādā ar jauniešiem, 13. septembrī tiek aicināti uz pirmo semināru un sarunu par projekta konkursa iespējām.

Pirmais projektu konkurss tiks izsludināts jau 2018. gada septembrī. Projektus varēs iesniegt jaunatnes organizācijas, biedrības vai nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni, arī jauniešu iniciatīvu grupa sadarbībā ar reģistrētu jaunatnes organizāciju vai biedrību un nodibinājumu, kas veic darbu ar jaunatni.

Vienam projektam pieejamais finansējuma apmērs ir 4600 eiro, kas 100 % tiek nodrošināts no projekta "PuMPuRS" līdzekļiem. Katram projektam tiek piešķirta šī konkrētā summa, ne vairāk un ne mazāk.
   
Semināra darba kārtība:
14:30 – 15:10 Ievads. Jaunatnes iniciatīvu projekta konkursa vadlīnijas. Vecākā eksperte jaunatnes iniciatīvu projektos Ivita Mauriņa
15:10 – 15:30 Liepājas situācijas atspoguļojums  un iespējas. Liepājas izglītības pārvaldes speciāliste bērnu tiesību jautājumos Dace Liepa
15:30 – 16:30 Saruna sadarbības partneru starpā par dalību projektu konkursā. Vada Liepājas Jauniešu mājas vadītāja Inga Laugale


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki