Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Studentes kārto eksāmenu bērnudārzā


atlikušas 250 zīmes


Studentes kārto eksāmenu bērnudārzā

Piektdienā, 22. maijā, 2015 | BIRKAS: LiepU , bērnudārzs Dzintariņš , Sandra Okuņeva
Izdrukāt Ziņot

Jau otro gadu LiepU studiju programmas Pirmsskolas izglītības skolotājs studentes eksāmenu studiju kursā "Bērnu literatūra" kārto pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš".

Tā kā šis ir Raiņa un Aspazijas jubilejas gads, likumsakarīgi, ka šogad tika veidots dzejas uzvedums ar šo latviešu dižgaru dzejoļiem. Bērnu literatūras studiju kursa pasniedzēja Sandra Okuņeva: "Studentes iepazina Raiņa un Aspazijas daiļradi, studēja literatūrvēsturisko materiālu par abiem dzejniekiem. Uzveduma tapšana sastāv no vairākiem etapiem – tiek rakstīts scenārijs, veidots vienots vēstījums. Topošajiem pedagogiem, radot uzvedumu, ir jāatklāj tēlu raksturs, jānodod vēstījums, jāpauž attieksme pret tēliem ar runu, darbību un dziesmu."

Pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" vadītājas vietniece izglītības jomā Guntra Lazdupe atzinīgi novērtē šo sadarbības modeli: "Studentu ciemošanās pie mums vienmēr ir svētki. Tā ir patīkama pārmaiņa ikdienā, bērnu un darbinieku sejās var redzēt smaidus un tas ir pats svarīgākais!"


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki