Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Studentiem lekciju lasa slavens tūrisma blogeris


atlikušas 250 zīmes


Studentiem lekciju lasa slavens tūrisma blogeris (2) Universitātē lekciju lasa slavens tūrisma blogeris

Ceturtdienā, 04. oktobrī, 2018 | BIRKAS: LiepU , tūrisms , lekcija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Liepājas Universitātē Vadības un sociālo zinātņu fakultātes programmas "Tūrisma un rekreācijas vadība" studentiem un interesentiem lekciju nolasīja Kašjaps Batačarja.

Kašjaps Batačarja savu ceļojumu blogu "budgettraveller.org" dibināja 2009.gadā, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Kopš 2012. gada satura mārketings sadarbībā ar tūrisma pārvaldības organizācijām un uzņēmumiem ir kļuvis par Kašjapa pilnas slodzes darbu. Vienlaikus ar sava bloga uzturēšanu viņš ir arī blogeru apvienības "iambassador" radošais direktors un konsultants mārketinga uzņēmumā "Toposophy".

Kašjapa viedoklis regulāri parādās medijos attiecībā uz tūrisma nozares aktualitātēm, kā arī viņš tiek aicināts uzstāties starptautiskās konferencēs un semināros, šomēnes arī Latvijā.

Studiju programmas "Tūrisma un rekreācijas vadība" 4. kursa studente Santa Burkevica pēc lekcijas atzina: "Bija interesanti uzzināt, kā popularizēt savu darbību sociālajos tīklos. Bija daudz atslēgas frāžu, kuras liek aizdomāties, bet visvairāk prātā palicis – ja gribi nopelnīt ar ceļošanu, jāprot labi fotografēt. Turklāt blogerim nav māju, viņš visu laiku ceļo."

Kašjapa Batačarja lekcijas klausītāji uzzināja, kā izmantot mārketinga sniegtās iespējas, lai piesaistītu vairāk klientu tūrisma vietai un kāda ir iespējamā atdeve no ietekmētāju mārketinga kampaņām.Attēli:

Sludinājums

SĪKUMAINI
11:17 | 04/10/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Par katru sū.u tagad ziņos? Nu gan baigais “lektors”. Kādu Kembridžas lektoru būtu uzaicinājuši, tad būtu ziņojuši.

Remontstradnieks
13:08 | 04/10/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

It ká síkumaini,tomér pat śis pa pasauli klistosais blogeris ir
Daudz vértáks par paśu universit.doktoriem un habilitetajiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki