Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētdien "Kursas putnos" varēs attīstīt iztēli un rakstītprasmi


atlikušas 250 zīmes


Svētdien "Kursas putnos" varēs attīstīt iztēli un rakstītprasmi

Trešdienā, 09. maijā, 2018 | BIRKAS: Kursas putni , Linda Skranda , meistarklase , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot

Šajā nedēļas nogalē ikviens interesents neatkarīgi no savas pieredzes un prasmēm rakstīšanā var piedalīties bezmaksas radošās rakstniecības meistarklasē "Tavā ādā".

Tā Liepājā tiek organizēta Latvijas valsts simtgadei veltīta projekta "Rakstu Latviju" ietvaros, informē projekta vadītāja Inese Priedīte.

Meistarklase notiks svētdien, 13.maijā, no pulksten 12 līdz 17 kultūrvietā "Kursas Putni", un ar dalībniekiem idejās un metodēs dalīsies Liepājas literāte Linda Skranda un neformālās izglītības apmācību vadītāja Inese Priedīte. Nodarbība ietvers vairākus īsākus un laikietilpīgākus rakstīšanas uzdevumus, lai mācītos rakstīt vieglāk un oriģinālāk, pārvarētu radošās domāšanas blokus un apgūtu praktiskus jaunrades paņēmienus. Eksperimentēsim ar pārrakstīšanu gan tiešā, gan metaforiskā nozīmē, un nodarbība būs īpaši interesanta tiem, kuriem ir aktuāla šobrīd tik plašo uzmanību guvusī dzimtes tēma, kā arī empātijas mācīšana un attīstīšana.

Rakstīšanas paņēmieni un principi, ko dalībnieki izmēģinās meistarklases laikā, palīdzēs ne tikai daiļliteratūras radīšanā, bet arī vēstuļu, bloga vai personīgās dienasgrāmatas ierakstu, reklāmas tekstu un citu rakstu darbu tapšanā. Darbošanās notiks neformālā un atbrīvotā gaisotnē, dalībniekiem soli pa solim palīdzot uzdrošināties arvien vairāk. Sīkāka informācija par šo projektu un pieteikuma forma nodarbībai ir pieejama projekta interneta vietnē www.rakstulatviju.lv.

Meistarklašu sērija "Rakstu Latviju" ietver desmit saturiski atšķirīgas radošās rakstniecības meistarklases, kas no marta līdz jūlijam notiek visos Latvijas reģionos, vietās ar neparastu un radošu gaisotni un vieno dažādas paaudzes, tautības un sociālās grupas.

Meistarklases norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros un tiek īstenotas ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "Latvijai - 100" atbalstu.

Šo projektu īsteno biedrība Piepildīto sapņu istaba, neliela bezpeļņas organizācija, kas darbu sākusi 2009.gadā. Biedrība piedāvā dažādas galvenokārt starptautiskas neformālās un pieredzes mācīšanās iespējas jauniešiem un pieaugušajiem, veicinot viņu uzņēmīgumu, komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī radošumu un inovācijas organizācijās.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki