Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētdien Liepājā atkal viesojas Andelemandele


atlikušas 250 zīmes


Svētdien Liepājā atkal viesojas Andelemandele

Svētdienā, 09. aprīlī, 2017 | BIRKAS: tirdziņš , Latviešu biedrības nams , Andelmandele
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 9.aprīlī, no pulksten 11 līdz 15 Latviešu biedrības namā notiks dāmu garderobju izpārdošanas tirdziņš "Andelemandele", kopā pulcējot vairāk kā 70 andelētājus.

Andelesmandeles, kas notiek teju 10 gadus, pamatideja ir pavisam vienkārša – dāmas izpārdod vai iemaina savu (un bērnu) garderobes saturu par pavisam izdevīgām cenām, tādā veidā veicinot zaļo dzīvesveidu un, protams, piešķirot lietām otro, trešo un pat piekto dzīvību. Cenas ir vidēji par 70 % zemākas kā veikalos. Tirdziņā pavisam kopā piedalīsies 75 dāmas, kuras izpārdos savu garderobes saturu par neticami zemām cenām, informē organizatori.

Zinot to, ka vienu kleitu īsta dāma uz pasākumu uzvelk tikai vienu reizi, nereti ir iespēja andelē nomedīt praktiski jaunas un nenēsātas lietas, andelemandele ir lielisks veids kā atsvaidzināt savu garderobi, vai atbrīvoties no lietām, kas ir morāli novecojušas, bet kādai citai dāmai tas var būt īsts atradums.

Savulaik pirms sešiem gadiem Andelemandele aizsāka savu reģionālo andeļu kustību tieši Liepājā, un, tā kā andelēties gribētāju skaits aug ar katru pasākumu, beidzot atrastas piemērotas un greznas telpas šī pasākuma norises atsākšanai pašā Liepājas centrā – Liepājas Latviešu biedrības namā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki