Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētku pasākumi un uguņošana – arī interneta tiešraidē


atlikušas 250 zīmes


Svētku pasākumi un uguņošana – arī interneta tiešraidē (3)

Sestdien, 17. novembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , salūts , 18.novembris , Latvijai 100 , internets
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Tiem, kuri svētdien, 18.novembrī, klātienē nevarēs apmeklēt Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas koncertu un uguņošanu Liepājā, būs iespēja sekot līdzi interneta tiešraidē.

To varēs darīt pilsētas oficiālajā Facebook kontā www.facebook.com/liepajalv, informē domes sabiedrisko attiecību daļa.

Latvijas 100. dzimšanas diena Liepājā šogad tiks svinēta ļoti īpaši – stāstu par Latviju cauri laikiem izbaudīsim plašā koncertprogrammā ar Liepājas komponistu dziesmām, vietējo un Latvijā atzītāko mākslinieku un kolektīvu piedalīšanos, iespaidīgu scenogrāfiju, kurā satiksies trīs stihijas – zeme, gaiss un ūdens, kā arī krāšņu uguņošanu, kurai īpaši par godu mūziku komponējis Jānis Lūsēns.

Svētku koncerta programma veidota ļoti rūpīgi, vairāku mēnešu garumā un tās veidošanā piedalījās paši liepājnieki, balsojot par savām mīļākajām Liepājas komponistu dziesmām, lai tās dzirdētu 18. novembrī, pulksten 17 pie koncertzāles "Lielais dzintars".

Svētku apmeklētājus noteikti pārsteigs iespaidīgā scenogrāfija. Tā būs veidota trīs līmeņos, kuros īpaši scenogrāfiski elementi tiks savienoti ar skatuvi un koncertzāles "Lielais dzintars" terasi, veidojot trīs stihijas – ūdeni, zemi un gaisu. Īpaši veidotas video projekcijas izcels koncertzāli un liks tai iemirdzēties pavisam citās noskaņās.

Koncerta stāstu veidos tautasdziesmas un tautā mīlētu Liepājas autoru dažādos laikos radītās dziesmas. Īpašā svētku koncerta mākslinieciskais vadītājs ir Liepājas komponists Jānis Strazds un koncerta burvību palīdzēs radīt viesmākslinieki – Liepājas teātra aktrise Agnese Jēkabsone, dziedātājas Aija Vītoliņa, Dināra Rudāne, Kristīne Zaharova, mūziķi Andris Ērglis, Atis Ieviņš, Jānis Apeinis, Mārtiņš Ruskis un instrumentālā grupa "Pulsa efekts".

Pavadošās grupas sastāvā piedalīsies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Melngaiļskolas bigbends Jāņa Ivuškāna vadībā, Liepājas simfoniskā orķestra pūtēju grupas mūziķi un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "Laiks" diriģentes Ilzes Balodes vadībā.

Pasākuma noskaņu radīs un pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis. Kopumā aptuveni 80 Liepājas dejotāju izdejos Latvijas stāstu cauri laikiem, akcentējot nezūdošo Latvijas vērtību horeogrāfu Ievas Kemleres un Kristīnes Kārkliņas vadībā. Režiju un scenāriju simtgades koncertam veidos režisori Valdis Pavlovskis un Maija Kalniņa.

Kā pasākuma atsevišķa daļa būs krāšņa svētku uguņošana, kurai par godu īpašu skaņdarbu radījis komponists Jānis Lūsēns.

Valsts svētkos sabiedriskais transports Liepājā būs bez maksas.


Sludinājums

Jeblonskis
22:02 | 18/11/18
ZIŅOT
(-7)
(4)
+

Cik izmaksāja balagāns?

Koncerts
07:46 | 19/11/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Tu gan esi absolūts idiots!

stephen williams
20:47 | 20/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? KONTAKTIEM SAISTĪBĀ AR JEBKĀDA VEIDA ATLĪDZĪBU AR 2% mazu procentu. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku aizdevumus, biznesa aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, vie

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki