Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svin Mācību centra un Ūdenslīdēju skolas gadadienas (galerija, video)


atlikušas 250 zīmes


Svin Mācību centra un Ūdenslīdēju skolas gadadienas (galerija, video) (5) Jūras spēku mācību centrs svin 20 gadu jubileju

Sestdien, 08. oktobrī, 2011 | BIRKAS: Jūras spēki , Ūdenslīdēju skola , jubileja , video
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 7.oktobrī, Liepājā svinīgi atzīmēja Jūras spēku mācību centra 20.gadadienu un Ūdenslīdēju skolas desmito gadadienu.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Aizsardzības ministrijas (AM) amatpersonas un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris ģenerālmajors Raimonds Graube, kā arī citas bruņoto spēku amatpersonas, aicinātie viesi. piedalīsies arī bijušie Jūras spēku mācību centra komandieri.

Lai izteiktu atzinību par ieguldījumu Jūras spēku mācību centra attīstībā, tika pasniegti NBS un Mācību vadības pavēlniecības apbalvojumi. Par pasākuma muzikālo noskaņu gādāja bruņoto spēku orķestris. Savukārt noslēgumā viesiem bija iespēja apskatīt mācību centru un vērot ūdenslīdēju paraugdemonstrējumus.

Jūras spēku mācību centrs tika izveidots 1991.gada 1.oktobrī saskaņā ar Latvijas Republikas Izglītības ministrijas pavēli Nr.412 „Par Jūras spēku Mācību centra izveidošanu Liepājas Jūras koledžā”, kur mācības uzsāka jūras robežsargi. Pēc AM izveidošanas Jūras spēku mācību centrs nonāca tās pakļautībā.

Jūras spēku mācību centrs bija pirmā atjaunotā Jūras spēku apakšvienība. Sākotnējie tā uzdevumi bija Jūras spēku izveidošana, personāla sagatavošana un obligātajā dienestā iesaukto karavīru apmācība. Šobrīd Jūras spēku mācību centrs  apmāca karavīrus divās skolās – Ūdenslīdēju skolā un Jūrniecības un taktikas skolā. Savā pastāvēšanas laikā mācību centrs ir sniedzis teorētisko, praktisko un metodisko atbalstu bruņoto spēku struktūrvienībām, sagatavojot profesionālus karavīrus dienestam Jūras spēku flotilē.
 Attēli:

Sludinājums

Cēsu celtnieks
15:14 | 08/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā tur bija ar tiem 400 000 tūkstošiem, kas Kristovska valdīšanas laikā nez kur pačibēja, būvējot Ūdenslīdēju centru? Varbūt Pīlēna k-gs kaut ko atceras, viņš taču to māju projektēja.

Jurim
18:19 | 08/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiks Juri Raķi! Es tevi redzu, tu mani ne!

Uldis
18:54 | 08/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Atkal Sesks! Kā viņš visur visu paspēj?

Jurim
18:59 | 08/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Un Juris Stienis arī savu saksu pūš! Malacis! Sveiciens tev arī.

Jānis
19:55 | 08/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Seska ir šoferis.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki