Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svinīgā ceremonijā pasniegs nodrošinājuma centra karogu


atlikušas 250 zīmes


Svinīgā ceremonijā pasniegs nodrošinājuma centra karogu

Otrdienā, 11. decembrī, 2018 | BIRKAS: armija , nodrošinājuma centrs
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 12.decembrī, plkst.11 Liepājā notiks Nodrošinājuma pavēlniecības 1.Reģionālā nodrošinājuma centra karoga svinīgā pasniegšanas ceremonija.

Tajā piedalīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku un Nodrošinājuma pavēlniecības vadība, Liepājas garnizona vienību komandieri un citi aicinātie viesi.

Nodrošinājuma pavēlniecība ir izveidota 2001. gada 1.februārī ar mērķi radīt NATO prasībām atbilstošu Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma sistēmu, centralizējot nodrošinājuma funkciju izpildi,  kā arī nodrošinājuma sistēmas, struktūras, darbības un ekipējuma savietojamību ar NATO, liekot uzsvaru uz Latvijas nacionālo resursu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu. Nodrošinājuma pavēlniecības galvenie uzdevumi ir Nacionālo bruņoto spēku vienību nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visa veida pakalpojumiem. Nodrošinājuma pavēlniecības devīze ir "Mēs nodrošinām uzvaru".

Nodrošinājuma pavēlniecības pakļautībā ir trīs reģionālie nodrošinājuma centri, informē Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta preses nodaļas vecākā referente Sandra Brāle.

1.Reģionālā  nodrošinājuma centra galvenais uzdevums ir tiešā atbalsta sniegšana Jūras spēkiem un citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām. No 2014. gada 12. jūlija 1.Reģionālā nodrošinājuma centra komandieris ir komandkapteinis Kaspars Zelčs. Uz karoga ir attēlota vienības devīze “Tēvu zemes mīlestību mēs ar darbiem radīsim’’. Devīze aizgūta no 1.Liepājas kājnieku pulka, kas bija kā vienība Kurzemes divīzijas sastāvā no tās dibināšanas brīža 1919.  līdz 1940. gadam.

Informācija par 1.Reģionālo  nodrošinājuma centru pieejama šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki