Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tehnikumā aizvadīts konkurss elektroinstalāciju izveidē


atlikušas 250 zīmes


Tehnikumā aizvadīts konkurss elektroinstalāciju izveidē

Piektdienā, 22. februārī, 2019 | BIRKAS: konkurss , tehnikums
Izdrukāt Ziņot
1.vietas ieguvēji.
1.vietas ieguvēji.
FOTO: PIKC "Liepājas Valsts tehnikums"
1.vietas ieguvēji. 2.vietas ieguvēji. 3.vietas ieguvēji. Konkursa gaita.

Ceturtdien un piektdien Liepājas tehnikumā norisinājās trešais starptautiskais profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu konkurss "Kurzemes elektromontāža 2019".

Konkursa aktivitātē "Enerģētika" piedalījās elektroinstalāciju komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Slovākijas. Dalībnieku uzdevums bija divu dienu laikā  izveidot ofisa un ventilācijas sistēmu. Lai izpildītu noteikto uzdevumu, dalībnieki veica tādus darbus kā kanālu montāžu, gaismekļu uzstādīšanu, dimmeru programmēšanu un motoru palaišanu, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.

Dalībnieku izveidotos darbus vērtēja enerģētikas nozarē pieredzējusī žūrija – SIA "Schnaider electric" pārdošanas mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Gatis Arājums, IZM Elektroenerģētikas nozares ekspertu padomes priekšsēdētājs Māris Valdis Kalniņš, LEEA eksperts Osvalds Makreckis un "World Skill" eksperts Andris Krūmiņš.

Konkursā pirmo vietu un PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" enerģētikas nozares specialitātes vadītāja, konkursu idejas aizsācēja, četru valsts mēroga konkursu un pirmā starptautiskā elektroinstalācijas konkursa organizētāja Andra Rozes piemiņas balvu saņēma Kandavas lauksaimniecības tehnikuma komanda. Otro vietu ieguva komanda no Rēzeknes tehnikuma, bet trešie palika viesi no Klaipēdas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki