Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tehnikuma frizieres viesojas veco ļaužu dzīvojamā mājā


atlikušas 250 zīmes


Tehnikuma frizieres viesojas veco ļaužu dzīvojamā mājā (6)

Piektdienā, 21. decembrī, 2018 | BIRKAS: sociālā māja , Ziemassvētki , tehnikums
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ceturtdien PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" topošās frizieres viesojās veco ļaužu dzīvojamā mājā, kur dažiem no tās iemītniekiem izveidoja jaunas frizūras.

Ziemassvētki ir laiks, kad cilvēkiem gribas darīt labus darbus, palīdzot tiem, kas ir nonākuši dzīves grūtībās, vai vienkārši jūtas vientuļi. Arī tehnikums vēlējās pirms svētkiem darīt labus darbus, tāpēc tehnikuma topošās frizieres vakar, 20.decembrī, devās uz Liepājas veco ļaužu dzīvojamo māju, lai tās iemītniekiem uzdāvinātu jaunus matu sakārtojumus.

Jau rīta pusē meitenes devās uz veco ļaužu dzīvojamo māju, kur viņas gaidīja tās iemītnieki. Katrs klients nāca ar savām vēlmēm, kādu frizūru vēlas. Kāds kungs pat bija paņēmis līdzi savu jaunības dienas fotogrāfiju un lūdza meitenēm nogriezt matus tā, lai viņš izskatītos kā jaunībā.

Visa šī tikšanās tika pavadīta patīkamā un siltā noskaņā. Tikšanās noslēgumā tehnikuma audzēknes katram klientam uzdāvināja arī gardumus ar ko našķoties svētku laikā. Katrs jaunās frizūras ieguvējs bija priecīgs un pateicīgs, ka svētkus varēs sagaidīt ar jaunu frizūru, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.


Sludinājums

prizūra
17:28 | 21/12/18
ZIŅOT
(-11)
(3)
+

Nabaga cilvēki ir kā eksperimentu truši. Nu neticu, ka tās meičas prot vispār ko nogriezt. Pašas tik nesakopušās. Savus matus tehnikuma beidzējām nekad neuzticētu.

lai veicas!
19:03 | 21/12/18
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Meistars no gaisa nekrīt, daudz jāmācās un jāstrādā praksē. Lai veicas meitenēm un veciem ļaudīm tikai prieks par to.

praktikants
21:42 | 21/12/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Laikam praksē arī ārējo sakaru koordinatore. Praktizējas, šādus izstrādājumus rakstot. :) Lai veicas, uzlabojot gramatikas un stilistikas iemaņas. :)

Prieks par audzēkniem!
00:57 | 22/12/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Tas ir forši ,ka palīdziet tiem cilvēciņiem.

kovārnis
19:22 | 23/12/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

nepatīkama tā mūžīgā ,,žēlošana'' tā kā ar tādiem nolēmētiem,es nekad negribētu nokļūt ,,žēlojamā'' statusā, tas ir pazemojoši.

EllinasFinances@gmail.com
03:29 | 28/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:EllinasFinances@gmail.com
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki