Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tehnikumā viesojas pārstāvji no Vācijas, Itālijas un Polijas


atlikušas 250 zīmes


Tehnikumā viesojas pārstāvji no Vācijas, Itālijas un Polijas

Piektdienā, 24. maijā, 2019 | BIRKAS: tehnikums , vizīte , SEZ , Erasmus , AE Partner , restorāns Piano
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

No 20. līdz 24.maijam PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" viesojās skolu direktori, skolotāji, pašvaldību un uzņēmumu vadītāji, darbinieki un studenti.

Viņi bija ieradušies no Darmštates (Vācija), Brešas (Itālija) un Plockas (Polija) "Erasmus+" stratēģiskās partnerības projekta "Motivating Young Europeans" ietvaros.

Nedēļas garumā jaunieši devās praksē uz uzņēmumiem – "Tet", "Čello", "Piano" un "AE Partner", informē tehnikuma ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.

Savukārt projektā iesaistītie dalībnieki devās uz Liepājas uzņēmumiem, kuriem ir liela loma Liepājas attīstībā un, kur mūsu jaunieši dodas praksē iegūt praktiskās zināšanas. Visas nedeļas laikā projekta dalībnieki apskatīja vairākus Liepājas SEZ uzņēmumus. Lai labāk iepazītu Latviju, projekta dalībnieki kopā ar studentiem vienu vakaru kopā ar tehnikuma audzēkņiem gatavoja Latvijas tradicionālos ēdienus – speķa pīrādziņus un sklandraušus. Paralēli uzņēmumu apskatei un Latvijas iepazīšanai, dalībnieki turpināja darbu pie mācību plāna izstrādes, kas nākotnē noderēs, kā materiāls, kas motivēs Eiropā dzīvojošos jauniešus iegūt praktisko pieredzi ārzemēs.

24. maijā, projekta noslēguma dienā, jaunieši, kuri devās praksē Latvijas uzņēmumos pastāstīja par praksē izdarīto un iegūtajiem iespaidiem. Jaunieši no Itālijas, kuri devās praksē restorānā "Piano" jokojot atzina, ka Latvijā esot, viņiem nācās ļoti daudz taisīt ēdienus, kuru sastāvā ir kartupeļi. Visi jaunieši kopumā novērtēja Liepājā pavadīto nedēļu par interesantu, un kā vislabāk iegūto pieredzi līdz šim.

2019.gada septembrī norisināsies projekta "Motivating Young Europeans" pēdējā tikšanās reize Brešā, Itālijā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki