Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tehnikums aicina uz atvērto durvju dienu ceturtdien


atlikušas 250 zīmes


Tehnikums aicina uz atvērto durvju dienu ceturtdien

Trešdienā, 10. aprīlī, 2019 | BIRKAS: atvērto durvju diena , tehnikums , Vānes 4 , Ventspils 51
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Valsts tehnikums aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu, kura norisināsies ceturtdien, 11.aprīlī, no pulksten 11 līdz 16 Ventspils ielā 51 un Vānes ielā 4.

Visas dienas garumā katram apmeklētājam būs iespējams iepazīties ar profesijām, kuras ir iespējams apgūt tehnikumā, piedaloties dažādās aktivitātēs un vērojot jau esošo audzēkņu paraugdemonstrējumus, informē tehnikuma ārējo sakaru organizatore Madara Jaunciema.

Aktivitātes būs ļoti dažādas un interesantas – interesenti varēs krāsot olas, lai iepazītos ar pavāra profesiju, izgatavot somu dekorus, lai saprastu ko dara tērpu izgatavošanas un stila speciālists, kokapstrādes iekārtu operatora profesijas izprašanai apmeklētāji varēs izgatavot sev koka paliknīšus un kā pareizi līmēt tapetes iemācīs apdares darbu tehniķi.

Tiem, kuri jau ir nolēmuši kļūt par programmētājiem būs iespēja pulksten 13 tikties ar uzņēmuma "Accenture” pārstāvjiem, lai uzzinātu kādas karjeras iespējas programmētājiem piedāvā Latvijas lielākais IT uzņēmums.

Uz atvērto durvju dienu tiek aicināti visa vecuma jaunieši, jo PIKC "Liepājas Valsts tehnikums” piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītu profesiju pēc 9. un 12. klases.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki