Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tiks atklāta ceļojošā izstāde "Satversme skolēnu acīm"


atlikušas 250 zīmes


Tiks atklāta ceļojošā izstāde "Satversme skolēnu acīm" (1)

Pirmdienā, 13. maijā, 2019 | BIRKAS: izstāde , Vecliepājas rūķis
Izdrukāt Ziņot
Liepājas A. Puškina 2.vidusskolas skolnieces Nellijas Orešinas darbs.
Liepājas A. Puškina 2.vidusskolas skolnieces Nellijas Orešinas darbs.
FOTO: www.satv.tiesa.gov.lv/konkurss/

Trešdien, 15.maijā, pulksten 14 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis", Malkas ielā 4, notiks Satversmes tiesas veidotās ceļojošās izstādes "Satversme skolēnu acīm" atklāšana.

Šajā iestādē tiks izstādīti skolēnu zīmējumi par pamattiesībām un domrakstu citāti par Latvijas Republikas Satversmes (turpmāk – Satversme) nākamajiem 100 gadiem. Izstādi ar priekšlasījumu par Satversmi un Satversmes tiesu atklās Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele, informē Satversmes tiesas priekšsēdētājas palīdze Ketija Strazda.

Izstādes pamatā ir skolēnu zīmējumi un domraksti, kas tika iesūtīti Satversmes tiesas izsludinātajā konkursā, kas pērn tika organizēts par godu Satversmes pieņemšanas 97. gadadienai. Satversmes tiesa skolēnu konkursu par Satversmi rīkoja jau otro gadu. Šajā konkursā dalību pieteica 82 skolas no visiem Latvijas reģioniem, kopumā Satversmes tiesā tika saņemti 307 skolēnu darbi. 6. klašu skolēni iesūtīja zīmējumus par tēmu "Manas pamattiesības Satversmē", savukārt 9. un 12. klašu skolēni rakstīja domrakstus "Latvijas Satversmes nākamie simts gadi".

Izstādē ir apkopoti 46 koši zīmējumi un 12 radoši domrakstu citāti. Izstādes vajadzībām tapis arī izstādes katalogs, kurā apskatāmi ne tikai zīmējumi, bet arī pilnā garumā lasāmi atlasītie domraksti.

Šī ir Satversmes tiesas otrā veidotā izstāde, kurā izmantoti konkursā iesūtītie skolēnu darbi. Pērn visa gada garumā vairākās Latvijas pilsētu bibliotēkās varēja apskatīt ceļojošo izstādi "Mana Satversme".

Ceļojošā izstāde "Satversme skolēnu acīm" Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālē – bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" būs skatāma līdz 15. jūnijam.
Informācija par konkursa laureātiem ir pieejama šeit.


Sludinājums

KeystoneMeds
08:40 | 15/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur nopirkt sāpju tabletes, stimulatorus un pretsāpju tabletes bez receptes tiešsaistē - oksikodons pārdošanā | Vyvanse pārdošanā - Adderall pārdošanā - Xanax pārdošanā

Sazinieties ar mums Droši: keystonemeds@protonmail.com
Wickr mani: keys2pharm

* Mēs piedāvājam pilnu kompensāciju par jebkuru paketi, kas to nedara uz galamērķi.
* Piedāvāt drošu un diskrētu nakts piegādi (24 / H) klientiem atkarībā no atrašanās vietas.
* Labākie un ātrākie pakalpojumi visiem mūsu klientiem, un mēs pārliecināmies, ka pret viņiem izturas kā pret ģimeni.


{BITCOINS MAKSĀJUMI TIKAI}

Adderall, Xanax, Oksikodons, Ritalīns, Roksikodons, Opana, Dilaudīds, Subutex, Tramadols, Fentanils, Metadons, Hidrokodons, Quaaludes, Soma un Vēl

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki