Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Topošās māmiņas aicina uz bezmaksas vingrošanu


atlikušas 250 zīmes


Topošās māmiņas aicina uz bezmaksas vingrošanu (2)

Otrdienā, 30. aprīlī, 2019 | BIRKAS: ES , LOC , vingrošana , projekts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Lai rūpētos par topošo māmiņu labsajūtu gaidību laikā, grūtnieces aicinātas pievienoties vingrošanas nodarbībām, kas norisināsies no 8. maija Liepājas Olimpiskajā centrā.

Nodarbības vadīs fizioterapeites Solveiga Rozentāle un Ieva Vasiļjeva.

Nedēļā tiks organizētas divas nodarbības. Viena nodarbība notiks ceturtdienās pulksten 10.30 Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē un uz šo nodarbību aicinātas pievienoties topošās māmiņas, kuras jau atrodas dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 3. trimestris). Rīta nodarbības vadīs fizioterapeite Solveiga Rozentāle. Pirmā nodarbība: 9. maijā.

Savukārt uz otru nodarbību, kas notiks trešdienās pulksten 18 Liepājas Olimpiskā centra 3.stāva komforta ložā aicinātas grūtnieces, kas vēl nav devušās dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 2. trimestris). Šo nodarbību vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva. Pirmā nodarbība notiks 8. maijā.

Nodarbību mērķis ir palīdzēt grūtniecēm sagatavoties dzemdībām, uzlabot viņu vispārējo fizisko un emocionālo labsajūtu grūtniecības laikā.

Nodarbību laikā tiks apgūtas elpošanas un atslābināšanās tehnikas (relaksācijas pozas), ko grūtnieces var pielietot dzemdībās, stiprināta muskulatūra (uzsvaru liekot uz iegurņa un muguras muskulatūru), izkustinātas locītavas u.tml.

Nodarbībām var pievienoties grūtnieces no 13. grūtniecības nedēļas un, atnākot uz pirmo nodarbību, jaunajai māmiņai jāuzrāda uzraugošā ārsta vai vecmātes atļauja piedalīties vingrošanas nodarbībās.

Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots. Papildu informācija vai pieteikšanās nodarbībām, sazinoties ar fizioterapeiti Solveigu Rozentāli pa tālruni: 29 742 832 (rīta nodarbības) vai Ievu Vasiļjevu pa tālruni: 29 734 876 (vakara nodarbības).

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.


Sludinājums

bezkauņas
08:10 | 01/05/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Aizvāciet taču bildes ar grūtnieču plikajiem vēderiem, ne tas ir smuki un ne tas ir vajadzīgs,prātīgas sievas gaidīšanas laikā ģērbjas pieklājīgi un neiespīlē vēderu pieguļošās drēbēs, kauna lieta izrādīties pusplikai !

Fotogrāfs
14:51 | 02/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Manuprāt skaista bilde un skaisti vēderi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki