Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Topošās māmiņas aicina uz lekciju par veselīgu uzturu


atlikušas 250 zīmes


Topošās māmiņas aicina uz lekciju par veselīgu uzturu

Trešdienā, 22. maijā, 2019 | BIRKAS: lekcija , LOC
Izdrukāt Ziņot

Lai paplašinātu zināšanas par veselīgu uzturu, plānojot vai gaidot mazuli, topošās māmiņas 1.jūnijā pulksten 11 Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē aicinātas apmeklēt bezmaksas lekciju.

Lekciju pasniegs uztura speciāliste Līga Jaunzema, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Lekcijas nosaukums ir "Uzturs, plānojot un gaidot mazuli". Šajā lekcijā tiks aplūkotas tādas tēmas kā uzturvielu nozīme mazuļa plānošanas laikā, biežākie uzturvielu deficīti pirms grūtniecības un grūtniecības periodā, izvairīšanās no uzturvielu deficīta, iespējami bīstamas vielas grūtniecības laikā un sabalansēta uztura šķīvja principi.

Uz lekcijām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 28612877 (Līga), sūtot īsziņu ar vārdu, uzvārdu un izvēlētās nodarbības datumu. Lekcijas ilgums ir divas stundas.

Lekcijas tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr. 63 404 747, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki