Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Topošie loģistikas speciālisti atgriezušies no prakses Maltā


atlikušas 250 zīmes


Topošie loģistikas speciālisti atgriezušies no prakses Maltā (2)

Trešdienā, 31. janvārī, 2018 | BIRKAS: prakse , Jūrniecības koledža , Erasmus
Izdrukāt Ziņot
Topošās loģistikas speciālistes Jana Makarova (no kreisās), Oļesja Baumane, Karīna Kokovihina, Baiba Strazdiņa un Alise Zube ir apmierinātas ar praksē iegūtām zināšanām un pieredzi.
Topošās loģistikas speciālistes Jana Makarova (no kreisās), Oļesja Baumane, Karīna Kokovihina, Baiba Strazdiņa un Alise Zube ir apmierinātas ar praksē iegūtām zināšanām un pieredzi.

Izmantojot "Erasmus+" projekta "Studentu un LJK darbinieku mobilitāte” sniegtās iespējas, vairāki Liepājas Jūrniecības koledžas studenti praktizējās Maltā.

Kā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase, Liepājas Jūrniecības koledžas loģistikas specialitātes studentes Alise Zube, Baiba Strazdiņa, Karīna Kokovihina, Jana Makarova un Oļesja Baumane atgriezušās no prakses Maltā, kur papildināja savas zināšanas izvēlētajā specialitātē. Alise un Baiba piecu mēnešu praksi aizvadīja starptautisko kravu pārvadājumu un kuģniecības aģentūrā "EMC Shipping Malta”. Meitenēm prakses vieta tika atrasta ar starpnieku organizācijas "Paragon Europe Ltd.” palīdzību. Karīna un Jana divu mēnešu  praksi izgāja buru jahtu un motorlaivu nomas uzņēmumā "Malta Charters”, bet Oļesja divus mēnešus pavadīja ražošanas uzņēmuma "Hotset Ltd.” loģistikas departamentā.
 


Sludinājums

phe
13:06 | 31/01/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Vai tad par loģistikas darbinieku ir jāmācās? Firmas pieņem darbā ar jebkuru izglītību.

Finance
19:31 | 31/01/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Ludzu, sazinieties ar mums, lai iegutu plašaku informaciju, izmantojot musu e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com ,
par visam jusu vajadzibam aizdevumu un finansešanas sakot no 5000 € ir 150.000000 eiro

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki