Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trešdien, 26.augustā, sveicam Natālijas, Broņislavas, Broņislavus!


atlikušas 250 zīmes


Trešdien, 26.augustā, sveicam Natālijas, Broņislavas, Broņislavus! (1)

Autors: Ieva Kaija Ozola
Trešdienā, 26. augustā, 2015 | BIRKAS: vārdadiena , dzimšanas diena , Anita Vītola , Līvupes pamatskola , Baiba Bože , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
Anita Vītola
Anita Vītola
Anita Vītola Baiba Bože

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin svin 396 Natālijas, 17 Broņislavas un 11 Broņislavi. Dzimšanas dienā sveicam Anitu Vītolu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu liepājniece kopš dzimšanas un Liepāju ilgāk par nedēļu neesmu pametusi. Esmu mamma diviem jaukiem bērniem, Mikam un Tīnai, un sieva brīnišķīgam vīram. Esmu arī māsa vienai māsai un diviem bāļiem. Ikdienā strādāju Liepājas speciālajā internātpamatskolā un vakaros esmu mamma uz pilnu slodzi. Vēl esmu iestājusies maģistra studijās, kuras šogad vajadzētu pabeigt.

Kas jums ikdienā sniedz prieku?
Ikdienā man prieku sniedz mana ģimene un sulains laiks. Vēl man prieku sniedz sasniegtais un izpildītais mērķis.

Vai jums ir kāda īpaša aizraušanās?
Ar vīru pirms 17 gadiem iepazināmies dejojot TDA "Rucavietis" un arī tagad dejojam, bet pašlaik VPDK "Sudmaliņas" Grobiņā. Tā ir mūsu kopējā aizraušanās un kopā pavadītais laiks ikdienas straujajā ritmā.

Kāda ir vislabākā motivācija sākt kaut ko darīt?
Vislielākā motivācija sākt kaut ko darīt ir iegūt sev ko jaunu un kaut ko mainīt savos ikdienas darbos.

Kas jums šobrīd ir aktuāls?
Šobrīd aktuāls ir 1.septembris, jo meitiņa atsāks bērnu dārza gaitas, dēls, mācības trešajā klasē un arī man skola būs pilna ar skolēniem.

Kura ir jūsu mīļākā vieta Liepājā? Ko pilsētā gribētos citādāku?
Mīļākā vieta Liepājā ir manas mājas. Šeit es jūtos vislabāk. Bet kopumā, pēdējos gados Liepāja ir mainījusies, palikusi skaistāka, sakārtotāka un mums ir ar ko lepoties.

Ko tuvākajā laikā noteikti gribētos paveikt?
Kā jau teicu iepriekš, mācos LiepU, tad gribās ātrāk pabeigt un labi pabeigt savas maģistra studijas.

Kas pēdējā laikā ir patīkami pārsteidzis?
Pēdējās divas nedēļas manā dzīvē bija piedzīvojumiem bagātas. Kopā ar vīru izprecinājām manu māsu, kur kāzās bijām par vedējiem. Un tūlīt pēc šī skaitā notikuma visa ģimene kopā devāmies savā pirmajā lidojumā uz Oslo, kur kāpām kalnos, iepazinām Norvēģijas iedzīvotāju ikdienu un vēsturi.

Kas padara svētkus īpašus?
Svētkus īpašus padara ģimene un labi draugi, kuri spēj tevi pārsteigt nesagatavotu.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Visiem, kuriem šodien ir svētki, tā arī novēlu, pārsteigumiem bagātu šo jūsu īpašo dienu!

Šodien dzimšanas dienas gaviļnieku vidū arī jaunās Liepājas koncertzāles "Lielais Dzintars" apsaimniekotāja un mākslinieciskās programmas veidotāja – SIA "Lielais Dzintars" – valdes locekle Baiba Bože.
Baiba Bože ir liepājniece, absolvējusi Emila Melngaiļa mūzikas vidusskolu kā diriģente un tālāk turpinājusi studijas kultūras menedžmentā un uzņēmējdarbībā. Strādājusi Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, divus gadus vadījusi Siguldas pilsētas kultūras namu, ieguvusi pieredzi kino industrijā, strādājusi Latvijas Nacionālajā kultūras centrā un Kultūras ministrijā. SIA "Lielais Dzintars" valdes locekļa amata pienākumus pilda kopš 2014.gada decembra, jau iepriekš tajā ar panākumiem veikusi producentes darbu.

Kā stāsta kolēģi un sadarbības partneri, Baibu Boži raksturo mērķtiecība, plašas zināšanas, stiprs raksturs, uz sadarbību un pozitīvu rezultātu vērsta komunikācija, kā arī apbrīnojamas koncentrēšanās spējas un augsta darba kvalitāte.

Baibas vadītā SIA "Lielais Dzintars" pārraudzībā šobrīd ir sagatavošanas darbi jaunās koncertzāles darba uzsākšanai un, tuvojoties tā radītā māksla foruma "Atklāj savu dzintaru!" noslēgumam, gatavošanās koncertzāles "Lielais Dzintars" atklāšanas programmas pasākumiem, kas noritēs divu mēnešu garumā jau no oktobra.

Lai vairojas pozitīvas sajūtas, spēks un iedvesma, un izdodas ar panākumiem paveikt visu iecerēto!


Sludinājums

LDz
13:40 | 26/08/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveicieni Valdes loceklei jubilejā!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki