Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" maijā


atlikušas 250 zīmes


Turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" maijā

Trešdienā, 03. maijā, 2017 | BIRKAS: Karostas cietums , KGB , ekskursija , velobrauciens , kino
Izdrukāt Ziņot

Karostas glābšanas biedrība maijā turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" un aicina uz bezmaksas pasākumiem liepājniekus. Maijā tiks atklāta Karostas velo sezona.

To atklās Karostas velo sezonu ar divām bezmaksas velo ekskursijām, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Sestdien, 6.maijā, pulksten 16 notiks velo ekskursija "Karostas vēsturiskais centrs". Ekskursijas ilgums aptuveni 1,5 stunda. 27.maijā pulksten 16 notiks velo ekskursija uz Ziemeļu fortiem, tās ilgums aptuveni 2,5 stundas.

Ekskursiju sākums būs pie Karostas cietuma Invalīdu ielā 4. Ja nav sava velosipēda, tad to iespējams izīrēt Karostas cietumā. Tā kā izīrējamo velosipēdu skaits ir ierobežots, īri labāk pieteikt iepriekš pa tālruni 26369470.

Maijā turpināsies arī kino seansi Karostas cietuma bufetē.
Sestdien, 13.maijā, pulksten 20 tiks demonstrēta jautrā, asprātīgā un gaumīgā komēdija "Ātrie igauņu puiši". Tas ir stāsts par trīs igauņu puišiem, kas 80.gados aizbēg no padomju laiku Igaunijas uz Zviedriju. Tur viņus uzņem kā īstus varoņus, kas izlauzušies no dzelzs priekškara. Kolīdz mediju uzmanība noplok, disidenti atklāj, ka viņi priekš rietumiem nav nekas vairāk kā apnicīgi imigranti. Viņi atskārš, ka, lai sevi nodrošinātu, viņiem nāksies darīt kaut ko neiedomājamu... strādāt! Puiši izdomā neprātīgu plānu, kam jāgarantē panākumus Rietumu pasaulē! Taču tad lietas saiet galīgā ķīselī!

Kino seansa cena Karostas cietumā būs 2,50 eiro. Kino tiek demonstrēts sadarbībā ar "Kinopunktu". Maijā Karostas cietums ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no pulksten 10 līdz 18. Ekskursijas sākas katrā veselā stundā. Pēdējā ekskursija pulksten 17.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki