Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpinās pieteikšanās LMMS vasaras nometnei


atlikušas 250 zīmes


Turpinās pieteikšanās LMMS vasaras nometnei

Ceturtdienā, 23. maijā, 2019 | BIRKAS: Modes un mākslas studija , nometne
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Modes un Mākslas Studijā (LMMS) pilnā sparā rit pieteikšanās vasaras nometnei. Uz brīvi palikušajām vietām aicinātas pieteikties meitenes vecumā no 8 līdz 13 gadiem.

Ierasto ikdienu viņas nomainīs pret nedēļu ilgu piedzīvojumu nometnē "Jauno lēdiju sapnis", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Nometnes biedrība "Liepājas Modes un Mākslas Studija" Liepājas un apkārtējo novadu bērniem piedāvā jau trešo gadu. Savukārt izglītojošu dienas nometni "Jauno lēdiju sapnis" – otro gadu. Piecās dienās (1. – 5. jūlijs vai 15. – 19. jūlijs) profesionālas vizāžistes un frizieres pavadībā mazās dāmas mācīsies pucēties un kopt savu sejas ādu un matus, restorānā "Piano", baudot 7 ēdienus, apgūt galda kultūru, etiķeti restorānos, pieņemšanās un citviet.

Meitenes uzzinās, kā nebaidīties uzstāties publikas priekšā, kā rūpēties par savu apģērbu un izvēlēties atbilstošāko tērpu kādam skaistam pasākumam. Būs iespēja arī radīt savu unikālo matu rotu. Katra diena – mazs piedzīvojums, kas ļaus ikvienai censties būt par sevi pārliecinātākai un drošākai – apzināties, ka katra ir īpaša un par lēdiju kļūt jāmācās jau no mazotnes!

Plašāka informācija par nometņu programmu un dalības maksu pieejama, rakstot uz e-pastu: info@lmms.lv vai zvanot pa tālruni 29860943 vai 29365931. Vietu skaits ir ierobežots.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki