Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turpinās SEZ pārvaldes fotokonkurss jauniešiem


atlikušas 250 zīmes


Turpinās SEZ pārvaldes fotokonkurss jauniešiem

Piektdienā, 04. janvārī, 2019 | BIRKAS: Fotokonkurss , SEZ
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Vēl divas dienas var iesniegt savus darbus Liepājas SEZ pārvaldes fotokonkursam jauniešiem "Vējš, jūra, osta, industrija manā Liepājā valsts 100-gadē".

Darbus var iesniegt līdz 5.janvārim, atbilstoši fotokonkursa nolikumam, sūtot uz epastu: fotokonkurss@lsez.lv. Iesniegtos darbus vērtēs profesionāla žūrija, bet trīs labākie darbi saņems naudas prēmijas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Plašāka informācija Liepājas SEZ mājas lapā www.liepaja-sez.lv.

Konkursa mērķis ir iesaistīt jauniešus topošā fotoalbuma "Liepāja – sajūtu šūpolēs" veidošanā, kurā tiek apkopotas fotogrāfijas, kurās atspoguļojas pilsēta, dabas spēks un skaistums , osta, industrija, attīstība, kvalitatīvā dzīves vide, svētki un citas sabiedriskās norises, uzsverot cilvēku mijiedarbībā ar savu pilsētu - darbā, dažādos procesos, svētkos un aktīvā atpūtā.

Šodien, kad skaistas fotogrāfijas un mirkļa sajūtas var tvert ikviens un fotogrāfija ir kļuvusi par sava laika liecinieku, Liepājas SEZ pārvalde aicina jauniešus iesniegt 2018.gadā tapušas fotogrāfijas.
 
Darbus, kuri atbilst nolikuma nosacījumiem, vērtēs profesionāla Komisija. Komisija vērtēs tehnisko un māksliniecisko kvalitāti, sniedzot vērtējumu no 0 līdz 5 punktiem, katrā no šīm pozīcijām: kompozīcija, izpildījums, kopskats, uztveramība un kvalitāte, kā arī darba saturu, sniedzot vērtējumu no 0 līdz 5 punktiem, katrā no šīm pozīcijām: idejas oriģinalitāte, emocionālais aspekts.

Konkursa uzvarētājs tiks noteikts summējot iegūto punktu skaitu un noteiks 3 godalgoto vietu ieguvējus, kas saņems naudas prēmiju. Visi Komisijas izraudzītie darbi tiks iekļauti fotoalbumā "Liepāja – sajūtu viļņu šūpolēs", bet darbu autori saņems fotoalbumu pēc tā iznākšanas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki