Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsdzēsēji Kurzemē saņem jaunas autocisternas


atlikušas 250 zīmes


Ugunsdzēsēji Kurzemē saņem jaunas autocisternas

Ceturtdienā, 20. decembrī, 2018 | BIRKAS: VUGD
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes daļas saņēma četras jaunas ugunsdzēsības autocisternas "Man 6x6" ar ūdenstilpni 7 tonnām ūdens.

Turpinot papildināt specializēto transportlīdzekļu klāstu ar jaunām automašīnām, šonedēļ jaunas autocisternas saņēma Talsu daļa, Liepājas 1.daļas postenis, Piltenes un Skrundas posteņi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Tuvākajā laikā ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot jaunās autocisternas, varēs doties uz izsaukumiem. Pēdējo mēnešu laikā šādu pat jaunu autocisternu saņēma arī ugunsdzēsēji glābēji no Smiltenes, Pļaviņām, Madonas, Višķiem un Gulbenes.

Vairāku gadu garumā VUGD tiek uzlabots tehniskais nodrošinājums ugunsdzēsības transportlīdzekļa jomā – pēdējos gados iegādātas 90 ugunsdzēsības automašīnas, no kurām 25 saņemtas šogad. Jaunās automašīnas ir pilnībā aprīkotas ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm, kā arī pielāgotas VUGD vajadzībām. Tomēr darbs pie VUGD autotransporta atjaunošanas ir jāturpina arī turpmāk, paredzot tam finansējumu, jo joprojām vairāk nekā 45% no ugunsdzēsībai un glābšanas darbiem paredzētajiem transportlīdzekļiem ir ekspluatācijā vairāk nekā 20 gadus.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki