Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitāte aicina uz semināru "Piedot nozīmē saprast"


atlikušas 250 zīmes


Universitāte aicina uz semināru "Piedot nozīmē saprast" (3)

Otrdienā, 27. janvārī, 2015 | BIRKAS: LiepU , mūžizglītība , seminārs
Izdrukāt Ziņot

Līdz 16.februārim Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa aicina pieteikties semināram praktikumam "Piedot nozīmē saprast" (6 stundas), kas notiks 21. februārī pulksten 10.

Nodarbības vadīs praktizējoša psiholoģe Iveta Kirillova, kas Sanktpēterburgas Valsts universitātē iegūtās zināšanas pielieto savā privātpraksē.

Seminārs-praktikums sastāv no divām daļām – teorētiskās un praktiskās. Teorētiskajā daļā psiholoģe skaidros, kas ir piedošana, kā mēs to izprotam, kādēļ nepieciešams piedot, kāpēc to ir tik grūti izdarīt, kas norāda uz to, ka esam piedevuši, kā arī tiks runāts par citiem interesējošiem jautājumiem. Praktiskajā daļā dalībnieki individuāli analizēs dažādas savas dzīves situācijas, kā arī strādās pāros par Pateicības tēmu.

Dalības maksa: 15 eiro. Semināra-praktikuma dalībnieki noslēgumā saņems apliecības.

Lūgums pieteikties līdz 16. februārim, zvanot 63425477 (Līga Apenīte) vai rakstot: e-pasts: liga.apenite@liepu.lv. Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties laicīgi, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.


Sludinājums

Katrīna
12:00 | 27/01/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tas nozīmē, ka jāsaprot ,kāpēc Liepājas universitāte iet pa grunti.

domu zīme
13:19 | 27/01/15
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Tad kā, Katrīn - ``uz grunti`` vai ``pa grunti``? ``Pa grunti`` - tad jau viss OK. A ``uz grunti`` - tā ka dibenā. Dod saprast.

Katrīna to domu zīme
16:48 | 27/01/15
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Iespējams esat Universitātes mācību spēks un, iespējams, latviešu valodā orentējaties pitiekami labi. Un, iespējams, esat jaunāks vai jaunāka par gadiem 65- tādā gadijumā jums nebūs problēmas drīzumā turpināt darbu, piemēram, Latvijas univesitātes Liepājas filiāles Latviešu valodas fakultātē vismaz par laboranti vai laborantu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki