Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitātē aktīvs bakalauru darbu aizstāvēšanas laiks


atlikušas 250 zīmes


Universitātē aktīvs bakalauru darbu aizstāvēšanas laiks Bakalauru darbu aizstāvēšana Liepājas Universitātē

Otrdienā, 12. jūnijā, 2018 | BIRKAS: LiepU , diplomdarbs
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Universitātē notiek aktīva bakalauru darbu aizstāvēšana,kad studenti iepazīstina speciālistus ar izstrādātajiem pētījumiem, to rezultātiem, secinājumiem un priekšlikumiem.

Jau pavisam drīz tagadējie pēdējo kursu studenti tērps mantijas un dosies saņemt atestātus par augstākās izglītības iegūšanu, informē LiepU mārketinga speciāliste Zane Jansone.

Izlaidumi Liepājas Universitātē paredzēti šādos laikos:
• Dabas un inženierzinātņu fakultāte 21.jūnijā pulksten 15
• Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte 26.jūnijā pulksten 12
• Pedagoģijas un sociālā darba fakultāte 26.jūnijā pulksten 15 un 27.jūnijā pulksten 12 un 15
• Vadības un sociālo zinātņu fakultāte 21.jūnijā pulksten 12

Otrdien, 12.jūnijā, ceļā uz izlaidumu, savus bakalaura darbus aizstāvēja Kultūras vadības 4. kursa studentes, kuras savus izstrādātos pētījumus par jomā aktuālām tēmām prezentēja žūrijai, Liepājas kultūras dzīvē zināmām personām – SIA "Lielais dzintars" valdes priekšsēdētājam Timuram Tomsonam, Liepājas Olimpiskā centra vadītājam Aigaram Kārkliņam, komponistam un producentam, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas radošajam direktoram Jānim Strazdam.

Tomsons topošajām kultūras jomas speciālistēm sacīja: "Esmu priecīgs būt šeit, atgriežoties akadēmiskā vidē. Tas ir pirmais lielais līmenis – bakalaura darbs, ko jūs esat paveikušas, es varu iedomāties, atceroties sevi, cik grūti tas ir. Apsveicu visas ar to, ko četru gadu laikā esat izdarījušas, lai nonāktu šeit. Bija interesanti skatīties un klausīties jūsu darbos, tajā, ar kādu entuziasmu jūs tos esat veikušas. Pirmo reizi biju LiepU studentu darbu aizstāvēšanā un jāsaka, ka tie iepriecināja pozitīvi. Ieteiktu domāt par studijām tālāk, jo šis ir tikai viens posms, ko jūs apguvāt. Skaidrs ir tas, ka kultūras nozarē speciālisti ir nepieciešami. "Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki