Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitātē diskutē par kompetencēm tūrismā


atlikušas 250 zīmes


Universitātē diskutē par kompetencēm tūrismā (5)

Pirmdienā, 30. janvārī, 2017 | BIRKAS: tūrisms , diskusija , LiepU , Inese Lūsēna-Ezera , Gunārs Ansiņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Liepājas Universitātes (LiepU) Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inese Lūsēna-Ezera uz diskusiju bija aicinājusi tūrisma profesionāļus un darba devējus.

Tas tika darīts, lai runātu par rekreācijas un kurortoloģijas attīstību Liepājā un Kurzemē, lai noskaidrotu, kādas kompetences ir nepieciešamas šo procesu pārvaldītājiem. Jautājums ir par šo kompetenču apguvi studiju programmā "Tūrisma vadība un rekreācija". Diskusijā piedalījās arī Liepājas Universitātes studenti un mācībspēki, informē Liepājas Universitātes Galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, uzklausot informāciju par LiepU studiju programmas jaunumiem, uzsvēra: "Kā programmu uzbūvēt tādu, lai būtu interesanti studētgribētājiem, un pēc tam būtu, kur strādāt. Sajūta, ka nepieciešams pētījums par konkurentiem. Pamatjautājums ir – ar ko Liepājas Universitāte būs labāka par citiem, kas piedāvā šo pašu?"

Liepājas Tūrisma un informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa akcentēja, ka tūrisms ir arī mārketings un reklāma – mēs mākam organizēt, bet neprotam pārdot.

Savas domas par studijām izteica šīs studiju programmas studenti, bet mācībspēki gribēja gūt pārliecību, "ka esam uz pareizām sliedēm".
Iesaistot diskusijā ne tikai studentus un mācībspēkus, bet arī nozares profesionāļus, fakultātes vadība grib gūt pārliecību, ka tiks sagatavoti speciālisti, kuri būs pieprasīti darba tirgū.


Sludinājums

jēga?
12:11 | 30/01/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

ko tur diskutēt? žopinens - ielieciet vēlreiz Juru par atbildīgo un ceriet, ka vesj banditskij Peterburg te brauks atpūsties. ko tad viņš te nav atvilcies? ak, jā pareizi - meklē svaigu gaļu un tukšas smadzenes, kam iestāstīt, ka ir smukākais, gudrākais un savādāk apgarota mesija... Ansiņš aizdeva nozari sačakarēt citam vice.

interesanti gan
13:40 | 30/01/17
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

kur tad Hodoroviča kungs? Viņam taču būtu jābūt šajā sapulcē, ne Ansiņam

kamene
15:12 | 30/01/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

bezjēdzīga runāšana. klapējiet to universitāti ātrāk ciet. tāpat no tās nav nekāda jēga

to jēga
15:17 | 30/01/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

juram vajadzētu iemācīties atbildēt vispirms pašam par sevi un saviem darbiem un nedarbiem, tad meklēties

jakals
04:55 | 31/01/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Šoriņa mosties, tas jau ir proramma: http://www.aiknc.lv/zinojumi/lv/LiepUTurismaVadPBSP_11.pdf

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki