Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitātē notiks starptautiska zinātniskā konference


atlikušas 250 zīmes


Universitātē notiks starptautiska zinātniskā konference

Otrdienā, 13. martā, 2018 | BIRKAS: LiepU , konference , Edgars Lāms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Ceturtdien un piektdien, 15. un 16.martā, Liepājas Universitātē notiks 24. starptautiskā zinātniskā konference "Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā".

Kā informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece, šīgada tēma ir "Procesi Baltijas valstu literatūrā un kultūrā: vēsture un šodiena". Konference aizritēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgades zīmē. Referāti izskanēs latviešu, lietuviešu un angļu valodā.

Konferencē piedalīsies referenti no Latvijas, Lietuvas un Austrijas, kuri nolasīs referātus literatūrzinātnē, teātra teorijā un vēsturē, kulturoloģijā, filozofijā, komunikāciju zinātnē un folkloristikā. Konferences laikā darbosies universitātes izdoto grāmatu tirdziņš, bet līdzās zinātniskajiem lasījumiem ceturtdienas vakarā "Namīnā" būs arī neformālu sarunu un dziesmu vakars.

Konferences starptautiskās zinātniskās komitejas līdzpriekšsēdētājs profesors Edgars Lāms ir gandarīts par šo dažādo nozaru speciālistu tikšanos Liepājā, akcentējot, ka konferences nozīme saskatāma gan pētniecisko ideju aprobācijas iespējā referentiem, gan jaunas informācijas un novatorisku atziņu iegūšanas iespējā visiem klausītājiem: "Prieks, ka Liepājas Universitāte spēj sevi pozicionēt kā nozīmīgu pētniecības centru, kuras konferences ieņēmušas stabilu vietu ne tikai Latvijas, bet nu jau arī Lietuvas zinātnieku kalendārā."

Starptautisko zinātnisko konferenci "Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā" rīko Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte, Kurzemes Humanitārais institūts, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts, Lietuviešu literatūras un folkloras institūts un Vītauta Dižā universitāte.

Aicināti visi interesenti.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki