Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitātē studijas uzsāk studenti no dažādām valstīm


atlikušas 250 zīmes


Universitātē studijas uzsāk studenti no dažādām valstīm (8)

Trešdienā, 05. septembrī, 2018 | BIRKAS: LiepU , studenti , Erasmus
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas Universitāte

Kā ierasts septembra sākumā studenti, kuri ieradušies no citām valstīm, tika aicināti uz iepazīšanās pasākumu, lai pēc iespējas veiksmīgāk integrētos studiju vidē.

Septembrī studijas Liepājas Universitātē "Erasmus+" apmaiņas programmā uzsāk 25 apmaiņas studenti no Vācijas, Turcijas, Dienvidkorejas, Francijas, Spānijas un Lietuvas, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

"Erasmus+" programmas apmaiņas studenti Liepājā ieradušies no Johannes Gūtenberga universitātes Maincā (Vācija), Rietumkatoļu Universitātes (Francija), Las Palmasas Universitātes (Spānija), Šauļu Universitātes (Lietuva) un četrām dažādām Turcijas universitātēm – Sakārijas Universitātes, Anadolu Universitātes, Ankaras Jildirima Bejazita universitātes un Kodžaeli Universitātes. Studenti no Dienvidkorejas šeit studēs, pamatojoties uz divpusējo sadarbības līgumu starp Liepājas Universitāti un Handongas Globālo universitāti.

Jaunieši iecienījuši tādas studiju programmas kā "Biznesa un organizāciju vadība", "Eiropas valodu un kultūras studijas", "Informācijas tehnoloģija", “Sociālais darbinieks" un "Pamatizglītības skolotājs".

Šajā akadēmiskajā gadā studijas uzsākuši ir arī vairāk nekā 30 pilna laika studenti no Moldovas, Indijas, Pakistānas, Filipīnām un Bangladešas. Visvairāk studentu studēs bakalaura līmeņa studiju programmā “Informācijas tehnoloģijas", palielinājies studentu arī skaits bakalaura studiju programmā "Eiropas valodu un kultūras studijas". Šobrīd LiepU studē gandrīz simts pilna laika ārzemju studentu no Moldovas, Ukrainas, Ganas, Bangladešas, Indijas, Pakistānas, Šrilankas, Azerbaidžānas, Krievija, Ķīnas, Filipīnām.

Liepājas Universitāte novērtē to, ka katru gadu pieaug ārzemju studentu absolventu skaits. Šogad tie bija gan bakalaura, gan maģistra līmenī.


Sludinājums

to var redzet KUngu un ganibu ielas Supernetto
13:09 | 05/09/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Man gan 'skiet, ka 90 % no ta saucamajiem arzemju studentiem ir no Pakistanas un Bangladesas... vini biezi ir redzami Supernetto Kungu un ganibu ielas sturi... Dzivo vini kopmitnes un valas brizos ar mietiem rokas laukuma aiz kopmitnes spele kriketu....
Ka esmu noverojis vini jutas loti erti un drosi....

skārds
15:26 | 05/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Liela daļa tā saucamo ārzemju studentu ļoti slikti zina angļu valodu tāpat kā liela daļa pasniedzēju. Jautājums: Kādā valodā viņi sazinās?

darbiniece
17:05 | 05/09/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

tā īsti nav, izglītotie cilvēki no Indijas,Pakistānas u.c.Britu nāciju sadraudzības valstīm angliski zin labi(ar retiem izņēmumiem). Par lielākās pasniedzēju daļas angļu val.zināšanām....labāk paklusēt.

MMM
15:43 | 05/09/18
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Interesanti tomēr ,kāpēc FRA ,Dienvidkorejas,Spānijas studentiem braukt uz kaut kādu nepazīstamu un maznozīmīgu universitāti?Tas pats attiecas arī uz Pakistānas un Indijas studentiem-kāpēc tērēt naudu ,lai studētu mazpazīstamā un nenozīmīgā Liepu ,ja var studēt Rīgā LU vai RTU vai kaut vai Stradiņu universitātē?Izskatās,ka studijas ir tikai piesegs lētu uzturēšanās atļauju saņemšanai,jo īstas studijas Rīgā protams izmaksātu dārgāk.Tālāk gan jau būs kāzas ar kādu vietējo zelteni .

NNN
17:07 | 05/09/18
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Latvija nav šo ļaužu galamērķis, bet tāds tranzītpunkts.

nja
16:08 | 05/09/18
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Tikai biznes !

Egija D.
10:15 | 06/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Drīz atvērs jaunas kebabnīcas?

Nātre
11:27 | 06/09/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Rodas jautājums, priekš kam mums tā universitāte ir vajadzīga.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki