Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitāti apmeklē Japānas vēstniecības pārstāvji


atlikušas 250 zīmes


Universitāti apmeklē Japānas vēstniecības pārstāvji

Otrdienā, 14. novembrī, 2017 | BIRKAS: LiepU , vizīte
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Ģirts Gertsons

Pirmdien Liepājas Universitātē (LiepU) vizītē bija ieradies Japānas vēstniecības Latvijā vadītāja vietnieks Tošijuki Suzuki un trešais sekretārs Takaši Janada.

Viesi tikās ar LiepU rektori Daci Markus, zinātnes prorektori Ievu Ozolu un pārrunāja iespējamo sadarbību. Liepājas Universitātes pārstāvji iepazīstināja ar iespējām, kādas piedāvā Liepājas Universitāte, uzsverot ārzemju studentu skaita palielināšanos un ģeogrāfijas paplašināšanos. Savukārt Japānas vēstniecības Latvijā pārstāvji iepazīstināja ar studiju iespējām Japānas augstskolās gan bakalaura, gan maģistra, gan doktora līmeņa studentiem.

Liepājas Universitātes rektore interesējās par attiecību veidošanu ar Japānu arī akadēmiskajā vidē un par iespēju sadarboties abu valstu zinātniekiem. Tālākā nākotnē tika atvirzīta saruna par iespēju Liepājas Universitātē mācīt japāņu valodu. Sarunas noslēgumā abas puses vienojās arī par iespējām kultūras projektu apmaiņā, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki