Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Upsalā referē par medicīnisko izglītību Liepājā


atlikušas 250 zīmes


Upsalā referē par medicīnisko izglītību Liepājā (2)

Autors: irliepaja.lv
Piektdienā, 05. aprīlī, 2019 | BIRKAS: konference , Stokholma , Lāsma Gaitniece , Medicīnas koledža , medicīna
Izdrukāt Ziņot
Upsala.
Upsala.
FOTO: Publicitātes

Rīgas Stradiņa universitātes Zinātnes nedēļas izbraukuma sesijas ietvaros virkne medicīnas vēsturnieku 3. un 4.aprīlī referēja konferencē Upsalā un Stokholmā.

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) saistībā ar Zinātnes nedēļu no 1.līdz 3.aprīlim organizēja starptautisko medicīnas un veselības zinātņu konferenci "Zināšanas praksei" (Knowledge for Use in Practice). Konferences sekcijā "Medicīnas vēsture", kas notika nevis Rīgā, bet Upsalas Universitātē Zviedrijā, ar referātu piedalījās Latvijas Rakstnieku savienības un Latvijas Medicīnas vēsturnieku asociācijas biedre, lektore Lāsma Gaitniece.

Referāta temats – "Medicīniskā izglītība Liepājā – no slimnieku kopējām līdz medicīnas māsām". Tajā skarta medicīniskās izglītības Liepājā izaugsme, sākot no Liepājas slimnīcas pastāvēšanas pirmajām desmitgadēm, kad ārstniecības iestādē darba roku trūkuma un dažādu infekcijas slimību uzliesmojuma dēļ uz vietas sāka apmācīt slimnieku kopējas, līdz Liepājas Medicīnas skolas izveidošanai, kurā vidējo medicīnisko izglītību varēja iegūt nākamās medicīnas māsas.

Sludinājums

Hhh
16:33 | 05/04/19
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Pilnīgi bezjēdzîgi.

``nu kā to jem``
22:06 | 06/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lielas jēgas jau nav kavēties atmiņās par to, kā kaut kad ir bijis. Bet vēl bezjēdzīgāk jau ir Upsalā stāstīt, cik bezjēdzīgi ar to medicīnu ir šodien.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki